Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezebb vagy könnyebb lesz...

Nehezebb vagy könnyebb lesz nélküle?

Figyelt kérdés
anyámék szétmentek......megint(nevelőapámmal) és nem tudom hogy nélküle könnyebb lesz boldogulni,pénzügyileg értem..mert eddig ugye 2en dolgoztak viszont most így csak anyu fog...mennyire lesz így nehezebb mert ha nagyon akkor lemondom 1-2 dologról inkább
2011. jún. 20. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyagilag biztos nehezebb lesz. És nagyon aranyos a gondolkodásmódod, az biztosan jól esne anyudnak, ha 1-2 nem létfontosságú dologról most lemondanál. Jót tesz, ha érzi, hogy te megértő vagy vele. Hány éves vagy, ha szabad kérdezni?
2011. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokkal nehezebb lesz pénzügyileg,nyílván nem mindegy hogy 1 vagy 2 ember keres egy családban.Remélhetőleg túl fogod élni azt,ha le kell mondanod 1-2 dologról:)
2011. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18
2011. jún. 20. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos nehezebb lesz, bár nem tudom anyukád mennyit keres, milyen a munkahelye. Az én anyám is egyedül nevel engem és a testvéremet. Nem élünk luxus körülmények közt, de azért ami kell az megvan. Egyébként a nevelőapáddal milyen a viszonyod? Fogjátok tartani a kapcsolatot azért? Mert pl. egyik barátnőmnél is így volt, az anyukája elvált a mostohaapjától, de ő jóban maradt vele, és ő pl. kapott tőle zsebpénzt utána is, meg elvitte ide-oda.
2011. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát sztem nem:S
2011. jún. 20. 11:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy fizetesbol mindig nehezebb, de lehet megis konnyebb lesz, nem lesznek a veszekedesek, anyukad is megnyugszik.

A bokkeno itt csak az, hogy megint szetmentek, mint irod. Lehet soha nem lesz beke, de a ket fizu megis megmarad, kisebb-nagyobb szunettel.

2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én igazából csak attól félek hogy a számlák miatt nem marad pénze anyunak mert a mamán nem dolgozik a papám meg beteg de nyugdíjat azt kap de az is számlákra megy el....
2011. jún. 20. 11:23
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintetek a gép vagy a tv fogyaszt többet?
2011. jún. 20. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a nyáron vállalhatnál diákmunkát, és akkor nem terheled a zsebpénzzel és az apróbb kiadásaiddal. De ez csak ötlet, lehet, hogy már csinálod is.
2011. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez attól függ mi milyen régi, van-e hibája, milyen típúsú mennyit mükődik bár sztem a számítógép többet fogyaszt mint a tv
2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!