Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom még annyira gyerek. Van...

Párom még annyira gyerek. Van ennek így jövője?

Figyelt kérdés
Dolgozó 24 éves férfi. 2éve vagyunk együtt. Én fősulira járok. Felhoztam neki, hogy egy-két év és jó lenne az összeköltözés. Mire ő kiakadt, hogy ő nem akar elköltözni otthonról, neki jó otthon, és esze ágába sincsen 2év múlva elköltözni. 24 éves és az xbox az isten nála, képes eljátszani vele 8-10 órákat ha megunná folytatja a gépen. Nem akar velem kettesben nyaralni, csak 4-esbe, 6osban (haverjaival és annak bnőjével) metr úgy élvezetsebb. Van ennek értelme? reménykedhetek egyszer felnő? végülis csak 24 éves..
2011. aug. 29. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy fáradt, de ez nem kifogás arra, hogy nem törődik a kapcsolatotokkal.:) próbál megbeszélni vele, mert túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy nem működő kapcsolattal szenvedj
2011. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bunkó barom. nem értem miért választotok ti lányok ilyeneket. Biztos egy izomgyerek ,de azon kiívűl nem hiszem hogy lenne benne akármilyen kedvesség ,max. azért mert jól nézel ki.

Nem vagyok az előbbiben teljesen biztos ,remélem nincs igazam

2011. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És még kérdezze valaki, hogy miért harmincas pasikkal álnak le a huszonéves lányok. Itt a válasz!
2011. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*állnak
2011. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!