Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom még annyira gyerek. Van...

Párom még annyira gyerek. Van ennek így jövője?

Figyelt kérdés
Dolgozó 24 éves férfi. 2éve vagyunk együtt. Én fősulira járok. Felhoztam neki, hogy egy-két év és jó lenne az összeköltözés. Mire ő kiakadt, hogy ő nem akar elköltözni otthonról, neki jó otthon, és esze ágába sincsen 2év múlva elköltözni. 24 éves és az xbox az isten nála, képes eljátszani vele 8-10 órákat ha megunná folytatja a gépen. Nem akar velem kettesben nyaralni, csak 4-esbe, 6osban (haverjaival és annak bnőjével) metr úgy élvezetsebb. Van ennek értelme? reménykedhetek egyszer felnő? végülis csak 24 éves..
2011. aug. 29. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A pasik elég későn érők tudnak lenni. Ezért van olyan sok alig-huszonéves csajnak harmincas pasija.
2011. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Te még meddig akarsz járni fősulira? egyelőre talán azért tartja elképzelhetetlennek az összeköltözést, mert nincs miből... Vagy úgy nem akar belevágni, hogy csak ő fizet mindent, mert neked nincs jövedelmed.

Az, hogy csak haverokkal akar menni nyaralni, nem feltétlen utal gyerekességre, lehet, hogy úgy kedvezményesebb is, és vannak, akik az ilyen csoportok nyaralást szeretik a jó társaság miatt. Te nyilván nem ilyen vagy, de attól még ő nem gyerekes.

És mert sokat játszik, szintén nem az, mert a legtöbb pasi imádja a számítógépes játékokat.

A kérdésedre pedig a válasz: igen, reménykedhetsz. Barátom is nagy nehezen, de rászánta magát a költözésre, szinte egyik napról a másikra gondolta meg magát. Szerintem várj a témával, míg aktuális lesz és lesz miből költözni, aztán sanyargasd vele.

2011. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az én párom egy-két vonásban hasonló.

igaz, mi szinte az elejétől együtt lakunk, van lakásom, így könnyebb is a dolog.

jó munkahelye van, a fizujára sem panaszkodhat.

igen, gyakran játszik lövöldözős hülyeségeket a gépen, és a haverokkal való nyaralás is előfordul. olyankor én nem megyek vele, megmondtam neki, hogy oké, menj velük, és ha lesz kedved, akkor kettesben is elmehetünk. :)


van remény, kérdés, h ráérsz-e, vagy szeretnél minél hamarabb egy komolyabb kapcsolatot.


én, mivel csak 30 körül szeretnék gyereket, így nem bánom, ha még egy kicsit kiéli magát. inkább most menjen a haverokkal, mintsem később, amikor már a családjával kéne foglalkoznia.

2011. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
van munkám..nem a pénz a gond..sose hagyom, hogy bármit is egyedül fizessen..a nyaralás meg ok..de mivel mind ketten itthon lakunk sose vagyunk rendesen kettesben max ha a szobába bezárkozunk így igen nekem jó lenne az a 2-3nap kettesben ami neki unalmas..
2011. aug. 29. 12:14
 5/14 A kérdező kommentje:
énis ezt mondtam neki...menjünk ketessben és menjen haverjaival..de h neki ennyi pénze nincs nyaralgatni mivel a családjával 2x3x is mennek 1-2 hétre..és esze ágába sincs abból egyet is kihagyni..inkább a kettesben nyaralás kilőve és marad a haveros..ezvan
2011. aug. 29. 12:15
 6/14 anonim ***** válasza:
A pasik tényleg későn nőnek fel! de ugyan ebben a cipőben jártam én is és elkövettem azt a hibát hogy úgy gondoltam majd 'megváltozik' de sajnos nem... ha nem akar veled kettesben lenni ennek nincs értelme hagyd a franca ne szenvedj vele! szerintem nem szeret igazán ...
2011. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Későn érők a pasik, ez tény, de azért 24 évesen legyen már képes elmenni nyaralni kettesben a párjával...

Amúgy sokat változhat évek alatt, és biztos, hogy valamelyest benő majd a feje lágya, úgyhogy vagy türelem kell hozzá a részedről, vagy ha ez neked nem jó, akkor keress mást. Megannyi érett (nem idősebb) férfi szaladgál az utcákon, akinek nem csak a játék és a haverok fontosak.

2011. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tisztára az exem. Én vártam rá 4 évet, de semmi. Volt munka, volt pénz, volt lehetőség, de akkorse akart anyucitól elköltözni. Jajj menekülnék.
2011. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ha továbbra is inkább xboxozik ahelyett, hogy normális életet élne, akkor inkább fejezzétek be a kapcsolatot. 26 évesen meg már tényleg ott lesz az ideje, hogy ne a szülein élősködjön... dolgozik amúgy?

egyébként úgy látom semmi áldozatkészség sincs benne, én nem akarnék együtt élni egy ilyen emberrel.

2011. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen már 2éve dolgozik állandóson..igaz 3 műszakba..
2011. aug. 29. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!