Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért nem vesznek...

A szüleim miért nem vesznek nekem táskát?

Figyelt kérdés

A tavalyi sulitáskám teljesen szakadt, és nem akarnak nekem újat venni :S

De máskor is volt már ilyen vita, pl leszakadt a csizmám talpa, és szerintük még hordható volt (az mind1, hogy tél volt, és kb a havon jártam..), vagy a kinőtt gatyáim (amik a bokámig sem érnek) még jók szerintük.. Kb 2 évente kapok 1 gatyát és 1-2 felsőt.. (bár felsőm elég sok van szerencsére..)


Miért ilyenek? Ja és hozzáteszem, hogy rengeteg pénzünk van...


16/L


2011. aug. 24. 17:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Még sose volt szó itthon egyetemről. Hát még költségtérítésesről.. Nem is várnám el, hogy ennyit fizessenek miattam. Tökéletes lesz majd az állami. Biztos, hogy nem erre tesznek félre.


Ja és tényleg nem kapok zsebpénzt, szülinapra sem kapok semmit se.

2011. aug. 24. 20:10
 22/23 anonim ***** válasza:

Melozni szoktál?diákmunka?

?

2011. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
komolyan mondom az ilyen embernek nem való gyerek!!! még a tankönyvet sem fizetik ki. szegényke....:=
2011. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!