Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van barátom?

Figyelt kérdés
majdnem egy évet jártam egy fiúval...de a szüleim nem tudtak erről a kapcsolatról..féltem hogy rájönnek,ezért szakítottunk...de most újra szeretnék járni vele...de elszeretném mondani a szüleimnek..csak az a kérdés hogy hogyan? még anyu szerintem beleegyezne,de hogy apuval hogy lesz azt nem tudom...esetleg valami ötlet? értelmes válaszokat kérek...köszi :)
2011. aug. 10. 02:57
 1/10 Tetszik a válasza:
69%

Ciki, ha van barátod?

Elmondhatod nekik úgy, hogy:... blablabla, hajvasalás blabla,..,. hüvelygomba blabla, ja amúgy van pasim bla.

Aztán másik verzió, ha úgy teszel, mintha értelemszerű lenne, hogy van pasid.

Amúgy nem lesz gáz, csak fel kell készülni az olyan hülye kérdésekre, hogy: jó tanuló? Sportol valamit? Drogos? A szülei alzheimer kórban szenvednek? meg hasonlók.. Nem tudom milyenek a szüleid, nem tudok jobban segíteni.

2011. aug. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nyan nyan válasza:
85%
khhm,hány éves vagy? amúgy ezt még a legelején kellett volna elmondanod nem a "második fejezetnél"..ja a szüleidnek majd ne említsd meg,hogy már voltál vele együtt,mert akkor elvesztik a bizalmukat vagy nem is tudom hogy mit,de az a lényeg,hogy azt ne nagyon említsd. na meg miután elmondtad,pár találka után bemutathatnád a szüleidnek,hogy mégis tudják kivel van a lányuk órák hosszát és,hogy meglegyen a benyomás : ) én elmondtam még akkor amikor csak randiztunk és így legalább nem volt lelkiismeret furdalásom,de aztán mondogatta,hogy jó lenne,ha én is tudnám..blablabla. ennyit tudtam segíteni
2011. aug. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha 12-13 vagy én is félnék elmondani mert tuti kapnék egy fejmosást...

Tuti ne úgy mond ,hogy pasim van...Nem tudom mi ez a hóbort,hogy "pasim van"gondolom nem egy 30 éves férfiröl van szó.


Egyszerü...Odamész anyudhoz beszélgetni és elmondod neki,hogy megismerkedtél valakivel.......

2011. aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egyszerűen mond el nekik, hogy szeretnéd bemutatni a barátodat (a szakítást ne említsd). Mond meg, hogy már régen együtt vagytok és most érzed elérkezettnek azt, hogy a családodat is bemutasd neki.

Viszont, h 13-14 éves vagy, akkor ez a verzió nem jó, mert akkor tényleg elveszted a bizalmukat....

2011. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok :)
2011. aug. 11. 01:33
 7/10 anonim ***** válasza:

hát, együttérzek...

nagyon gáz lesz amit irok, 27 vagyok, és apám annyira kőfej, h én sem tudom hogyan mondjam el neki.

az eddig kapcsolataimról nem tudott, mivel külföldön élt, és évente 1-2x találkoztam vele 1-2 napra, nem volt értelme mondani nagyon semmit.

ma napig úgy kezel mint egy dedóst, és legszivesebben megölném emiatt.

pl. utanam kiabál az utcán, h segítsek anyunak a házimunkában....meg hasonlók, ja meg mai napig babának hív...no comment

amúgy katona volt, attól ilyen dili

meg ellenőriz, mikor mit csinálok, ha a városba megyek, hova megyek, ha visszajöttem, miért voltam ilyen sokáig..

de ha azt mondom neki h felnőttem már HELLO, akkor meg azzal jön miért nem tatrom el saját magam, mutassam meg akkor milyen felnőtt vagyok..mert ugye anyagilag nem tudok független lenni, saját lakást fizetni, stb.

2011. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok még...valójában arról álmodtam mindig h lelépek, vagyis férjhez megyek jó messzire innen, és majd anyám közli vele h férjhez ment a lányod, én meg majd jó messziről integetek neki h soha többet nem látsz majom

de a mostani pasim sajna ebben az utcában lakik....velem egy utcában :(( rühellem az egészet

2011. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
istenem. Téged 27 éves ezerszer jobban sajnállak mint a 15 évest(bocsi 15 éves). Nem tudsz valahol messze munkahelyet találni vagy valahogy mégis elhúzni otthonról?
2011. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát de most mit csinál apukád? Megver vagy nem értem... :O


Nekem is volt már barátom 15 évesen (nem feküdtünk még le sokáig), de együtt szerveztünk programokat, közösen tanultunk, eljártunk moziba, sétálni stb. Csók volt még csak akkoriban. :) Jó visszagondolni az ilyenekre! :)


Amúgy nekem a szüleim még örültek is neki, hogy legalább nem vagyok egyedül úgymond, mert volt aki hazakísérjen, nem kellett értem aggódni, mert jó tanuló voltam, nem ment a tanulás rovására a szerelem... :) Meg hát anyummal meg is beszéltük a szexuális témákat, hogy védekezés stb. stb. Magamtól is tudtam, hogy nem fogok hülyeséget csinálni, meg én még várni szerettem volna az első szexszel, amit az akkori barátom meg is értett, a szüleim is tudták és megbíztak bennem. :) Sőt, amikor 18 évesen megvolt az első alkalom, akkor el is meséltem anyukámnak és egyáltalán nem haragudott vagy ilyesmi, hanem inkább örült neki, hogy szerelmes vagyok, hisz ebben a korban ez természetes! :)

Szerintem mondd meg te is, hogy jártok, de még nem akarsz lefeküdni vele, nyugodtan bízzanak benned!

21/L

2011. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!