Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom régóta?

Figyelt kérdés

Pontosabban 6 és fél hónapja...Az egyik osztálytársammal elkezdtem járni még a téli szünetben és azóta teljesen bele szerettem...Már akkor is nagyon tetszett,amikor még nem jártunk,de most imádom.Az Ő szülei tudják,hogy együtt vagyunk,de az enyémeknek meg sem merem említeni...

Nem régimódiak,csak nagyon féltenek mindentől,mert kiskoromban volt egy kis probléma a szívemmel és azóta annyira vigyáznak rám,mint valami hímes tojásra.

De annyira gyűlölök nekik hazudni(amikor a barátomnál alszom,akkor mindig azt kell mondjam,hogy egy barátnőmnél leszek,ha a barátom nálunk van és anya hív,nem mondhatom el neki,hogy itt a barátom,stb..).Ha viszont rájönnének,hogy mi már nem a puszinál tartunk,nekem végem lenne(nem a barátom erőltette a dolgot annak ellenére,hogy Ő már nem volt szűz,én is nagyon akartam és nem bántam meg).

A fiút és a szüleit ismerik,jóban vannak velük,a barátom apukája apukámmal szokott teniszezni délutánonként.

De nagyon félek a reakciójuktól...

Mit tanácsoltok?


15/L


2011. júl. 4. 15:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha még jóban is vannak a szülők, el kell mondanod.. Ha kiderül sokkal roszabB!! Szépen egy nyugodt délutánon ülj le anyukáddal és mondd el, h sokat vagy együtt a sráccal, szeretitek egymást és kész.. Azt, h hol tartotok nem kell az orrára kötni.. Ha kérdezi, persze ne hazudj.. De csak nyugodtan, közömbösen mesélj róla ne félve, mert akkor anyud is negatív lesz, ha látja, h betojtál..
2011. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémád, mi az, hogy véged lenne? Kivennék a gombelemet a szívritmusszabályzódból?


Ugye, hogy nem.


Konkrétan mitől félsz? Ez teljesen természetes, hogy 15 évesen az osztálytársaddal összejösz. A lefekvés részleteit meg nem kell az orrukra kötni.

2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem csalódottak lesznek és jogosan. Nem hiszem el, hogy az apukáitok együtt teniszeznek, és az ő apja nem mondja el az igazat? Nemcsak benned fognak csalódni hanem bennük is.


Itt azért már nem arról van szó hogy találkozgattok, hanem konkrétan nemi életet éltek, rendszeresen nála alszol és a szüleid szemébe hazudsz, amihez a barátod szülei (akik elvileg a szüleid barátai..) is asszisztálnak.


Szép, mondhatom. Ha már az elején nyílt lettél volna velük (hiszen ismerik a gyereket és a szüleiket is, jóban vannak, tiltani biztos nem tiltottak volna), akkor sokkal könnyebb dolgod lett volna, így viszont jogosan fognak kiakadni, és igazából meg is érdemled.


Ha ahhoz nagylány vagy, hogy szexelj a barátoddal, akkor ahhoz is legyél nagylány, hogy eléjük állj és mindent bevallj.

2011. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
28%
Bele tudom képzelni magamat a szüleid helyzetébe...komolyan mondom mi van a mai fiatalokkal, hogy minél hamarabb akarnak d@ugni mindegy, hogy kivel...??
2011. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Van barátom.


Ennél egyszerűbb nincs. Egyenes, korrekt.

2011. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Attól félek,hogyha jövőre mondjuk a suliban valamiből rontanék vagy rossz jegyet kapnék,akkor nem engednék,hogy találkozzak a barátommal(nem vagyok rossz tanuló,szinte kitűnő vagyok,de anya szigorú a sulit illetően).

Szinte már az egész város tudja,hogy mi együtt vagyunk és attól félek,hogy valaki mástól megtudják és tuti,hogy akkor csalódottak lennének.

2011. júl. 4. 15:51
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, már így is azok lesznek. Mondd csak el és vállald a következményeket. Hisz nagylány vagy.
2011. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Már rég tudják, ne parázz. A szülők nem vakok.
2011. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy tudják,mert akkor nem lennének ilyen nyugodtak és nem engednének el sehova...
2011. júl. 4. 16:10
 10/36 anonim ***** válasza:

Eléjük állsz, megmondod, ennyi.

Mit kell ezen túlkombinálnod? Viszont legyél velük őszinte, és ne csodálkozz, ha nagyon csalódottak lesznek. Én is az lennék, ha a - már megbocsáss, de - taknyos lányom egy ilyen fontos dolgot eltitkolna előttem.

Nem lehet valami jó kapcsolatod a szüleiddel, ha ezt sem mered nekik elmondani. Sajnálom őket!

Amúgy csak úgy csendben jegyezném meg, hogy hova kell rohannod? Még gyerek vagy! Persze, tudom, hogy nem, de majd pár év múlva rájössz, hogy nagyon is.

2011. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!