Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom régóta?

Figyelt kérdés

Pontosabban 6 és fél hónapja...Az egyik osztálytársammal elkezdtem járni még a téli szünetben és azóta teljesen bele szerettem...Már akkor is nagyon tetszett,amikor még nem jártunk,de most imádom.Az Ő szülei tudják,hogy együtt vagyunk,de az enyémeknek meg sem merem említeni...

Nem régimódiak,csak nagyon féltenek mindentől,mert kiskoromban volt egy kis probléma a szívemmel és azóta annyira vigyáznak rám,mint valami hímes tojásra.

De annyira gyűlölök nekik hazudni(amikor a barátomnál alszom,akkor mindig azt kell mondjam,hogy egy barátnőmnél leszek,ha a barátom nálunk van és anya hív,nem mondhatom el neki,hogy itt a barátom,stb..).Ha viszont rájönnének,hogy mi már nem a puszinál tartunk,nekem végem lenne(nem a barátom erőltette a dolgot annak ellenére,hogy Ő már nem volt szűz,én is nagyon akartam és nem bántam meg).

A fiút és a szüleit ismerik,jóban vannak velük,a barátom apukája apukámmal szokott teniszezni délutánonként.

De nagyon félek a reakciójuktól...

Mit tanácsoltok?


15/L


2011. júl. 4. 15:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

20:48-asnak


Van egy kisfiad? Nagyon aranyos lehet!!!! Nekem még ugye sajnos nincs, és sajnos még pár évet kell várnom rá, de ennek több oka is van. Szerettem volna fiatalabban szülni, de így alakult. Talán nem is baj.

Akár fiam lesz, akár lányom, szeretném, ha normális, rendes felnőtt válna belőle. Mondjuk annak sem örülnék, ha a fiam a "legyet is röptében". De erre majd az apjának kell megtanítania. :-)

Na, de ne offoljuk szét a topicot, mert letiltanak.

2011. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Őszinteség.

Ami nehéz de néha ez a legjobb. Főleg úgy, hogy a szüleid ismerik a srácot.

Engem konkrétan tiltottak az egyik csoporttársamtól. Együtt voltunk mégis 1,5évgig. Az elején nem mondtam meg, később meg már nem volt rá alkalmam, mert elítélték őt.

Mostani barátomat már első hét után "kénytelen" voltam bemutatni és jobb így a viszony. A két kapcsolatot össze sem lehet hasonlítani.

A másik dolog amit nem kérdeztél de válaszolok rá. Igazuk van az előttem szólóknak. Biztos, hogy 15évesen szexelni kell? Annyi más dolog van még a világban amit meg lehet tenni nem épp a szex a legfontosabb. Fél év alatt megismerted a srácot(igen osztálytársad, írtad, de hidd el másképpen viselkedik úgy mint osztálytárs és úgy mint a kedvesed)? Nekem a volt barátom hiába volt 14hónapig az osztálytársam és 18hónapig a barátom most jöttem rá, hogy milyen az igazi személyisége. de te tudod. A döntéseidért te felelsz.De a szüleiddel mindenképpen legyél őszinte.

Nem esznek majd meg, de nem fog nekik tetszeni.De el kell nekik fogadniuk.

22/l

2011. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sokak szerint korai volt,de fél év alatt teljesen belezúgtam.Ő már előttem is lefeküdt néhány barátnőjével és éreztem,hogy nagyon akarja már velem...
2011. júl. 6. 14:55
 24/36 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de ezeknek a fényében és megérteném a szüleidet, hogy kibuknak. A barátod 15 éves, hiszen osztálytársad, fél éve vagyok együtt, tehát 14,5 volt mikor megismerkedtetek kb., és már előtted is lefeküdt néhány barátnőjével? Szerintem gáz ez a pasi, ne haragudj. Te pedig naiv vagy, és még hazudsz is érte a családodnak..
2011. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

figyelj az hogy Ő akarja az nem azt jelenti,hogy neked is akarnod kell,sose hagyd hogy olyat csináljanak veled amit te nem akarsz amiben nem vagy biztos,nem szabad

egyik előző válaszoló

2011. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
63%

17:48.nak

Ez a lány segítségért jött ide,nem azért hogy te lehurrogd,iszonyatosan felhúztad a cukromat,ebben tisztába lehetsz.

21.vagy??FÉRJED VAN?GYEREKED VAN?

GRATULA,teis gyors el.asztad az életed!!!!!!!!

2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
utolsó neked mi bajod,igaza volt a 17:48asnak ráadásul a kérdésre is válaszolt, segítségért? már ne haragudj 15 évesen hazudik a szüleinek ahelyett hogy elmondaná hogy barátja van le is fekszik vele,úgy hogy a srác nagyon akarta,persze mond azt a kislánynak hogy ügyes vagy hogy hazudtál jól csinálod,nem is hurrogta le,de ne mond már hogy normális ilyen fiatalon félév után szexelni,elmondta a véleményét,legalábbis sztem és láttam más is egyetértett vele nem csak én, inkább hűtsd le magad
2011. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
ha valakinek gyereke van nem b...ta el az életét,nem is ismered az élettét,de azért ítélkezel a saját házad körül seperjél!
2011. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Anyu, apu! Együtt vagyunk a Jóskával és már le is feküdtünk... Ismeritek a Jóskát, tudjátok, hogy van jó sok pénze, hisz együtt teniszeztek, ha felcsinál, még én járok jól, szal ne parázzatok!
2011. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

17:48

Haha, persze, te semmit nem siettél el, csak 19 évesen férjhez mentél. 21 évesen aztán marhára meglett,érett,tapasztalt bölcs felnőtt ember lehetsz hogyne, a tojáshéj még féligmeddig a seggeden van, de úgy osztod az észt mintha te sz*rtad volna a spanyol viaszt.

El kell hogy keserítselek benneteket: ilyen hozzáállással csak azt fogjátok elérni hogy a kamasz gyereketek úgy fog a szemetekbe hazudni mint a vízfolyás, mert FÉLNI fog veletek akármit is megbeszélni. Idióták...

2011. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!