Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom régóta?

Figyelt kérdés

Pontosabban 6 és fél hónapja...Az egyik osztálytársammal elkezdtem járni még a téli szünetben és azóta teljesen bele szerettem...Már akkor is nagyon tetszett,amikor még nem jártunk,de most imádom.Az Ő szülei tudják,hogy együtt vagyunk,de az enyémeknek meg sem merem említeni...

Nem régimódiak,csak nagyon féltenek mindentől,mert kiskoromban volt egy kis probléma a szívemmel és azóta annyira vigyáznak rám,mint valami hímes tojásra.

De annyira gyűlölök nekik hazudni(amikor a barátomnál alszom,akkor mindig azt kell mondjam,hogy egy barátnőmnél leszek,ha a barátom nálunk van és anya hív,nem mondhatom el neki,hogy itt a barátom,stb..).Ha viszont rájönnének,hogy mi már nem a puszinál tartunk,nekem végem lenne(nem a barátom erőltette a dolgot annak ellenére,hogy Ő már nem volt szűz,én is nagyon akartam és nem bántam meg).

A fiút és a szüleit ismerik,jóban vannak velük,a barátom apukája apukámmal szokott teniszezni délutánonként.

De nagyon félek a reakciójuktól...

Mit tanácsoltok?


15/L


2011. júl. 4. 15:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Most nézem még gyereked is van 21 évesen, és még te osztod az észt, szerencsétlen kis hülye...
2011. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
neked meg mi bajod,nem is ismersz nem 19 évesen mentem férjhez, 20 évesen 17 éves koromtól együtt voltam a barátommal,van két szakmám,egy diplomám,két nyelvizsgám,és nem tudom te hány éves vagy,de nekem akkor is az a véleményem hogy egy gyerek ne szexeljen,és igenis nem lesz baj a gyerekemmel mert mindent meg fogunk beszélni,de attól hogy mindent elmondhat az nem azt jelenti,hogy szexelni e kell 14-15 évesen,te vagy a szerencsétlen hogy fenn akadsz a másik véleményén,és ítélkezel ha ennyire,nincs más dolgod ásd el magad
2011. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
mellékesen 21 évesen felnőtt vagyok,van felelősségérzetem,lehet saját véleményem,egyátalán nem hordtam le a kérdezőt tanácsot adtam,a mai tizenévesekről beszéltem,és így van és csak nekik fáj igazán,mert tudják,hogy ez az igazság,és tisztelet a kivételnek,tényleg esztelenül csinálják,mi van ha 21 évesen van egy gyerekem,amúgy is honnan tudod milyen az életem,miken mentem át,miket tapasztaltam,te csak ítélkezel,és le hülyézel,ahelyett,hogy a tükörbe néznél,persze biztos többet érne a válaszom ha 40 éves lennék,és akkor szülném az első gyerekem,mert egy 21 éves nem ér semmit,már bocs de azért van már élettapasztalatom,nem rózsaszín felhőközt éltem gyerekkoromban,és mégis,hogy jössz te ahhoz,hogy értékeld és elítéld az életem,eddig mindent elértem amit akartam,sok barátom van,és van jogom hogy elmondjam a véleményem még ah neked nem is tetszik,nyisd kia szemed ha látni akarod mi folyik a tinik között
2011. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

19:21


Na most ezt a kommentedet szépen olvasd el, akár a kérdező is írhatta volna NEKED. Nem kell hogy tudjam a bugyiméretedet és a kedvenc színedet ahoz hogy egyből levágjam hogy lelkileg meg vagy nyomorodva, nyilván sz*r nevelést kaptál, sz*r volt a gyerekkorod, és ezért vett a személyiségfejlődésed ilyen érdekes irányt, hogy ennyire b*ssza a csőrödet ha egy szerelmes kamasz elveszíti a szüzességét. Ne oszd itt az észt, te is csak egy lelki nyomorék vagy, aki a soha nem volt családot akarja megvalósítani azzal hogy épphogy vége vége van a kamaszkorának, máris egy házasságba ugrik bele. Nézz TE magadba, nem sokkal vagy idősebb mint a kérdező, mégis azt hiszed hogy úgy oktathatod ki mintha legalábbis a lányod lehetne. Túrót nem tudsz te a gyereknevelésről, a fejlődéslélektanról, a kamaszokról, SEMMIRŐL, ami elég gáz, tekintettel arra hogy már van egy gyereked. Szerintem jobban tennéd ha leszállnál a földre és kicsit beleásnál a témába, mert fogsz te még nagyot koppanni picilány! Bilibe lóg a kezed ha azt hiszed hogy majd a gyerek szépen engedelmesen dalolva mindig azt fogja csinálni, és úgy ahogy te szeretnéd, és a nézetei is mind azonosak lesznek a tiedével!

2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Olvasd már el mit írtam a kérdezőnek,nem osztottam le,és lelki nyomorék vagy te,azért mentem férjhez mert nagyon szerettem a barátom, és azért van gyerekünk mert akartunk, te hány éves vagy mert marhára okosnak gondolod magad,és mindenben tévedtél,inkább a saját életeddel foglalkozz,én boldog vagyok ahogy vagyok,érdekes ha nem tudnád hány éves vagyok,nem zavarna a válaszom az biztos
2011. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy mindenki arról papol, hogy ha annyira felnőtt akkor vállalja a tettei következményeit stb stb de őszintén, hány ilyen felnőttet tudtok mutatni?:D Tegyük fel ti ilyenek vagytok, én is, ez kb 10.. És mi van a többi 9.999.990 felnőttel?
2011. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!