Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy külföldi barátom van?

Figyelt kérdés
Hazudok a szüleimnek. Titkos kapcsolatban élek...Kicsivel több mint fél éve találkoztunk, és persze elmondtam a szüleimnek. Fenyegettek, ha találkozok vele, ez meg az lesz... Én inkább lopott órákat, napokat töltök vele. Szeretném ha a szüleim elfogadnák, mert jó ember, egy rossz szót nem tudok róla mondani. Imádnivaló!:)
2011. jan. 21. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mennyi a korkülönbség, illetve a távolság köztetek? :)
2011. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért nem alaptalanul féltenek,mert szerintem az is számít,hogy milyen nemzetiségű a barátod...
2011. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
muzulmán?
2011. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Huszas éveink elején járunk, 2 év korkülönbség van köztünk. Nem vallásos, és a horoszkópban sem hisz, számomra ez pozitív. Kínai nemzetiségű.
2011. jan. 21. 23:56
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Meggyőződésed, hogy a szüleid rosszat akarnak Neked? Talán kicsivel már többet éltek és láttak, mint Te, meg még az is valószínű, hogy szeretnek. Én a helyedben elgondolkodnék ezen.
2011. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen, az életkorod és az ő életkora mindenképp fontos tényező. A nemzetisége és a vallási identitása kevésbé. A kapcsolatnak mindazonáltal csak úgy lehet jövője, ha azért nagyjából egy kontinensen laktok és az utazási idő vonattal vagy busszal nem több mint fél nap, ill. ha olcsó repülőjárat közlekedik kettőtök között.

Ismeretségi körömben sokan (öt párról van szó)tartanak fenn ilyen kapcsolatokat, egyesek már több éve. Az egyik volt évfolyamtársam Pesten lakik, a kedvese pedig Prágában. Gyakran ruccannak át egymáshoz, de előfordul az is, hogy a kettő között lévő Pozsonyban találkoznak és ott töltenek el egy-egy hosszú hétvégét. Átlag kéthetetente mindenképp látják egymást legalább két napra, de kéthavonta biztosan összejön az egy-másfél hét is egyhuzamban. Minden nap látják egymást Sykpe-on keresztül. A távlati cél az, hogy összeköltöznek, csak a srácnak előbb mindenképp be kell fejeznie az egyetemet, a lányt pedig munkaszerződés köti még egy fél évig biztosan. De jól ismerem őket és sikerülni fog nekik.

Nem tudom, hogy a Te esetedben mi a helyzet, de mindenképp beszélj a szüleidnek őszintén az érzéseidről és ha nagy a szerelem, vázolj fel valami távlati tervet is, hogy a távkapcsolatból hogyan lesz idővel normál kapcsolat. (Csak így van értelme ugyanis.)

2011. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ezt nem is ffeltételeztem természetesen...
2011. jan. 22. 00:03
 9/23 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, az életkorra közben választ kaptam. De hol lakik a fiú jelenleg?
2011. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hat pedig akkor sok kivetnivalojuk nem lehet. mutasd be nekik hatha akkor nem lesznek ilyen ellensegesek.
2011. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!