Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy külföldi barátom van?

Figyelt kérdés
Hazudok a szüleimnek. Titkos kapcsolatban élek...Kicsivel több mint fél éve találkoztunk, és persze elmondtam a szüleimnek. Fenyegettek, ha találkozok vele, ez meg az lesz... Én inkább lopott órákat, napokat töltök vele. Szeretném ha a szüleim elfogadnák, mert jó ember, egy rossz szót nem tudok róla mondani. Imádnivaló!:)
2011. jan. 21. 23:44
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Mekkora szerencse hogy az én édesanyám elfogadta a volt páromat. Ő is kinai, 9 évvel idősebb nálam és még csak nem is Magyarországon él.


Ne hagyd hogy a szüleid mondják meg hogy mit tegyél és hogy kit szeress. Nem kell hogy ők kedveljék azt akit te.

Állj a sarkadra az ügyben. Elvesziteni téged nem akarhatnak, akkor előbb-utóbb el kell hogy fogadják.

2011. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat! Örülök, hogy így gondoljátok! Viszont középkorúak véleményére is kíváncsi vagyok(40-50-60).
2011. jan. 22. 14:48
 23/23 anonim ***** válasza:

az én anyum is egyből elfogadta a páromat (ő thai ) és nem itt él

szorítok neked ^^

22/l

2011. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!