Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki gyereket akar...

Ha valaki gyereket akar megváltozhat az anyagiak miatt a véleménye?

Figyelt kérdés

A férjem munkatársa és felesége( barátnőm)gyereket akartak.Mi már javában probálkoztunk mikor jött a barátnőm hogy ők is elkezdenek probálkozni.

Nagy nehezen összejött nekünk,jártam terhesgondozásra a szűlésnél orvost fogadtam.A férjem munkatársa azt a kérdést tette fel hogy menyibe került a terheségem plusz a szülés,én őszintén elmondtam.Együtt szoktak menni edédszünetben kaját venni(párom és munkatársa)és a férjem mindig vett valamit a gyereknek,pelust, popsitörlőt,tápszert.A munkatárs rákérdezett hogy mennyit költünk egy hónapban a gyerekre.

Most ott tartanak hogy a férfi meggondolta magát és nem probálkoznak mert szerinte egy gyerek túl sokba kerül.

Most komolyan lehet ez az ok vagy csak kifogás?Barátnőm ki van akadva.


2011. aug. 9. 09:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hát én ugy állok hozzá ha valamit szeretnék akkor teszek azért hogy az megvalósuljon.


Szerintem ez tiszteségtelen a nővel szemben.


Először jött azzal hogy lessz gyerek ha összeköltöznek,aztán jött az hogyha majd összeházasodnak,ez megtörtént akkor jött ez hogy sokba kerül a gyerek.


Igen egy baba rengetegbe kerül még igy is hogy szinte semmi számomra felesleges dolgot nem vettünk meg neki.Tökéletes időpont nem lessz arra hogy babát válalljanak

2011. aug. 9. 11:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Mindenki azzal jön, hogy a gyerek mennyibe kerül..miközben a saját életére rákölt 100 ezret s nem sokallja....

annyiba biztos nem kerül, mint egy felnőtt!

2011. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

most jöhetnék azzal, hogy más meg egy keresetből nevel gyereket. valahogy csak összehozza, mert elég sok egyszülős családot látok.


az ilyen embereknek csak azt tudom mondani, hogy majd 80 évesen amikor egyedül ülnek otthon begolyózva, hogy töröljék ki a valagukat az életszínvonalukkal.

2011. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak 20 évesen lehet, gyereket vállalni. Azért itt nagyon sokan végletekben gondolkodnak.

Ahogy azt is el kell fogadni,hogy valaki a minimumra vállalja, azt is el kell,hogy valaki meg egy bizonyos színvonalra.

2011. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!