Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek, akinek eddig szimpi voltam, megváltozhat rólam a véleménye egy balul elsült msn-beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Tök jól indult a beszélgetés, aztán mindenféle téma feljött szóba, és megkérdeztem olyanokat is amiket nem kellett volna. Válaszolt rá de lehet h jobban örült volna ha nem kérdezem meg. Félek h rosszirányba változott meg rólam a véleménye és félreismert, holott én igazából nem ilyen vagyok, csak mindig zavarban vagyok ha vele beszélek és ezért nem tudom magamat adni és rákérdezek olyan dolgokra is amikhez semmi közöm...
2009. márc. 14. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nos,ha kapcsolati terveitek vannak,akkor elméletileg mindenhez van közöd,ami vele történik/történt,kérdés,hogy mikor beszélitek meg.Mondjuk nem sokat lehet tudni abból,amit leírtál,de mivel válaszolt így nem hiszem,hogy baja lett volna a dologgal.Ha valaki valami olyat kérdez,amihez úgy érzem semmi köze,vagy nem akarok róla beszélni,akkor kerek-perec közlöm vele,hogy ne üsse bele az orrát,de mivel a másik fél ezt nem tette,így gyanítom ilyenről szó sincs.
2009. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!