Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki gyereket akar...

Ha valaki gyereket akar megváltozhat az anyagiak miatt a véleménye?

Figyelt kérdés

A férjem munkatársa és felesége( barátnőm)gyereket akartak.Mi már javában probálkoztunk mikor jött a barátnőm hogy ők is elkezdenek probálkozni.

Nagy nehezen összejött nekünk,jártam terhesgondozásra a szűlésnél orvost fogadtam.A férjem munkatársa azt a kérdést tette fel hogy menyibe került a terheségem plusz a szülés,én őszintén elmondtam.Együtt szoktak menni edédszünetben kaját venni(párom és munkatársa)és a férjem mindig vett valamit a gyereknek,pelust, popsitörlőt,tápszert.A munkatárs rákérdezett hogy mennyit költünk egy hónapban a gyerekre.

Most ott tartanak hogy a férfi meggondolta magát és nem probálkoznak mert szerinte egy gyerek túl sokba kerül.

Most komolyan lehet ez az ok vagy csak kifogás?Barátnőm ki van akadva.


2011. aug. 9. 09:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán nagyon aggódós a férj.

Kevesebből is kijön az agyerek, mint nálatok, Nem muszáj mindenre annyit költeni mondjátok meg neki. Talán ő harmadannyit költ rá egy hónapban, s a többit elteszi lakástakarékba neki.

Havi 100 ezerből is lehet gyereket nevelni, meg havi 25-ből is, ki mennyit enged meg magának. A gyereknek mindegy, míg kicsi.

Anya

2011. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Én is arra szavazok, hogy ez egy kamukifogás.
2011. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Végül is ez az ő dolguk, az ő konfliktusuk. Majd megoldják.
2011. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

Ja, bizti csak kamu.

Mert aki nem olvad szét a babucikától, hanem belegondol, hogy mennyibe kerülhet, az már biztos sunyi alattomos dög.

Mi van, szüneten van a Született Feleségek, hogy ennyit kombináltok?

2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
lehet ok. mi is az anyagiak miatt nem merünk belevágni a baba projektbe....
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kamu! Nem ismerjük az igényeiket. Ismerek olyan párt, aki már vállalhatna, de azt mondják,hogy nekik van egy bizonyos életszínvonaluk, abból nem akarnak leadni, inkább még várnak. Más meg arra a pénzre lehet,hogy egyből kettőt vállalna. Én a középút híve vagyok. Persze, el lehet tartani egy gyereket 100 összbevételből is, de hogy!

Mi mérlegre tettük,hogy kb. miről kell majd lemondanunk, és ennek fényében vágtunk bele.

Más az,ha valakinél becsúszik a baba!

2011. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Tény, hogy sok pénzt igényel a gyermek, de a szülei megtanulják beosztani a pénzt. Baba mellett úgysem költ sokat az ember például a saját szórakozására.

Rémisztő látni, milyen sok az anyagi okok miatti egyke, pedig nagyszüleink a háborúk, a világválság, a diktatúrák idején is lényegesen több gyermeket vállaltak.

2011. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

Igen, vállaltak. És speciel az én anyukám zsíroskenyérből nem evett eleget és 14 évesen napi 10 órát dolgozott!

De jó lehetett neki!

2011. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi.


4éve erre várt a barátnőm hogy végre elkezdjenek probálkozni erre tessék.

Sajnalom kicsit,mert most nem tudja mi lessz.

2011. aug. 9. 11:21
 20/24 anonim ***** válasza:

Meg is értem a férfit.


Én is inkább a saját kényelmemet részesítem előnyben. Ha valamiről le kellene mondanom, már nem kellene gyerek.

2011. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!