Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy olyan pasival...

Összejönnél egy olyan pasival aki szerint nem vagy bombázó, csak szép?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, igaz kicsit egós, de sebaj. Taliztunk, jó is volt. Majd egy msn-es beszélgetés során felemlitette az ex ,csaját,, azért tettem idézőjelbe, m csak kétszer találkoztak (csaj nem akart többé). Amikor erről a csajról beszél, el van szállva, h milyen bombázó és mennyi pasi irigyelhette, amikor moziban meglátták vele...milyen modell alkatú,stb, de hogy nem tudna ilyen csajjal mit kezdeni, m úgymond belül üres (szerintem ezt csak azért mondta, m a csaj lerázta). Közben küldtem régebbi fotót magamról, ahol még nem volt súlyfeleslegem (ő kérte), azt mondta, h ennek a csajnak simán odavág Andi (az a modell alkatú csaj), nem vette észre, h ezen a fotón én vagyok.:D Nah, hát, erre jött a válaszom, h akkor nem érftem miért akar velem lenni, ha Neki a modell alkatú csajok jönnek be. Ezután kezdte kimagyarázni magát, h megsem nézte jól a fotót, és igaz, h nincs modell alkatom, de az arcom, szemem sokkal szebb, és, h ő velem akar lenni, m h neki társ kell és nem ,disz a polcra, blabla... szinte könyörgött, h adjak neki még egy esélyt. Ti, mit tennétek a heyemben? Mert, van olyan pasi, aki szerint bombázó vagyok... és hiszem is, mert mindenkinek másmilyen csajok jönnek be.

Nem értem, h miért nem ad magának esélyt arra, h egy modell alkatú lánnyal legyen, ezt kérdeztem is Tőle, erre a válasza, hogy nem tudna olyannal mit kezdeni.


2011. aug. 7. 11:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszi.:) Megpróbálok még tenni ehhez, h egondolkodjon a jövőben, h kinek mit mondd.

Oké, h bejön a pasi, meg minden, de nem hiszem, h nyugott tudnék lenni mellette ezek után. Jó a dumája, és kibeszélné mégjobban magát, cs nem vagyok annyira naiv, és nem igazán hiszek Neki.

Szeretném, ha lenne párom, de inkább leszek akkor egyedül...

2011. aug. 7. 12:22
 22/32 A kérdező kommentje:

,,Szerintem adhatsz neki egy esélyt, lehet h csak menőzni akart kicsit amíg nem tudta h te vagy és nem is volt annyira komoly az a vélemény. azt viszont nem értem h minek áradozik egy csajról akivel 2szer talizott... de lehet h tényleg kedvel téged és ezért fontos neki h megbocsáss. nem tudom, mindenesetre én még biztos taliznék vele, pár alkalom után úgyis lejön h valójában mit gondol,,

Erre gondoltam én is, néhány tali után úgyis kiderül, h mivan.

De, már inkább azon vagyok, h mégsem...

Mert nem hiszem, h nem találhatnék oyan pasit, akivel tiszta lappal kezdhetnék egy kapcsolatot.

2011. aug. 7. 12:25
 23/32 anonim ***** válasza:
84%

1. Bomba excsaj - saját magát próbálta fényezni ezzel, hogy ő milyen jó nőknek kellett. Túllőtt a célon.

2. Az nagyon pozitív, hogy exkuzálja magát, mert tévedni emberi dolog, beismerni emberfeletti.


Azon a véleményen vagyok, hogy nem az a baj, ha valaki hülyeséget csinál, hanem ha nem képes beismerni. Ő beismerte, nálam ez komoly pluszpont lenne.


Amúgy a férjem is tudja, hogy vannak nálam sokkal szebb nők, mégis velem van. Az exe kifejezetten bomba nő volt, de olyan elviselhetetlen személyiséggel, hogy a férjem rohant válni, mert nem bírta már. Szóval önmagában a bombázóság üres szólam.

A velem együtt levő férfi kívánjon, tartson vonzónak és szépnek. Ha meg reális és nem csak a lózungokat nyomja nekem, akkor igenis mindketten elismerhetjük, hogy van a másiknál szebb is. És akkor? Nem azzal vagyunk, ez bőven elég.


Volt olyan pasim, aki áradozott, hogy milyen bombázó vagyok. Ja, ez az egyetlen dolgo volt a helyén, minden más gáz volt. Szóval kitörölhettem a "te egy bombázó vagy" mantrával.

2011. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Igazad van. És, lehet abban is, h csak ismét egóskodni akart, h neki milyen csaja volt, erre is gondoltam már. Lehet picit rosszul is fogalmaztam meg a kérdésem. De, milyen az, ha egy csajnak, akivel épp tervezel összejönni, azzal áradozol, h milyen bombázó és modell alkatu az exem, és h irigykedtek a pasik amikor Vele voltam...? velem nem fog tudni dicsekedni.

Örülök, h őszinte, de ha igy kell elkezdeni egy kapcsolatot...

2011. aug. 7. 12:33
 25/32 A kérdező kommentje:

Az eszem azt diktálja, h mondjam meg Neki, h keressen egy modell alkatú csajt, a szivem viszont adna még egy esélyt. Nem tudom.:(

Mert, nagyon ritka az a pasi, aki vonz, akit meg tudnék csókolni, Ő olyan.

2011. aug. 7. 12:36
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

Hülyén kezelt egy helyzetet. Beismerte, elnézést kért.

Én biztos, hogy találkoznék vele néhányszor. Ha ezt többet nem csinálja és tényleg megbánta, akkor érdemes adni neki egy sanszot.

Mindig pozitív hozadéka volt az olyan helyzeteknek, ahol kicsit toleráns voltam mások "hülyeségeivel" szemben, kétszer olyan hálásak voltak érte.

Ha bocsánatot kért, el kell fogadni és túl kell lépni rajta. Ha később is hülye lesz, akkor már valóban van értelme azon gondolkozni, hogy kell-e folytatni.


Szerintem badarság lenne ennyi miatt leírni a fickót. Az én szememben pont hogy előny lenne, ugyanis rögtön megmutatta, hogy képes-e belátni, ha hibázik. Képes. Ez nagyon ritka és ezt nagyon megfognám!

2011. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze. Az ilyen férfiak csak a külsőségekre mennek. Fontos a külső, de ne akadjon már ki, ha egyszer melegítőben smink nélkül szeretnék vele menni valahova, mert úgy nem fognak irigyelni a haverjai...


Amúgy milyen az a modellalkat? Hogy néz ki a csaj? Mostmár érdekel:D

2011. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Fotót nem rakok ide ki, remélem megértetek.:)

Fotóról ítélve láttam már szebb csajt is. Igaz, jól áll rajta a ruha, a magassarkú is, de szerintem sovány. Szerinte meg nem, van szép formás melle is (fotón én nem látom), meg feneke is. De, biztos nagyon szép élőben.

2011. aug. 7. 13:23
 29/32 A kérdező kommentje:
Ja, meg kül. ki sem tudnám ide tenni, m töröltem tegnap. Fotót nem kértem, ő kérdezte, h kiváncsi-e vagyok a csajra, mondtam, h nem. Erre mondta, h de úgy nem tudja elmesélni amit akar. Akkor, mondtam, h ok, küldje.
2011. aug. 7. 13:26
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha te csak szép vagy és a pasit csak a külsőségek éredekelnék nem pedállozna érted,keresne modell alkatu csajt.

Engem ez nem zavarna,tudom hogy nem vagyok egy szép lány,párom annak tart nem bombanőnek ezt meg is mondta és én is tisztában vagyok vele.

2011. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!