Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy olyan pasival...

Összejönnél egy olyan pasival aki szerint nem vagy bombázó, csak szép?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, igaz kicsit egós, de sebaj. Taliztunk, jó is volt. Majd egy msn-es beszélgetés során felemlitette az ex ,csaját,, azért tettem idézőjelbe, m csak kétszer találkoztak (csaj nem akart többé). Amikor erről a csajról beszél, el van szállva, h milyen bombázó és mennyi pasi irigyelhette, amikor moziban meglátták vele...milyen modell alkatú,stb, de hogy nem tudna ilyen csajjal mit kezdeni, m úgymond belül üres (szerintem ezt csak azért mondta, m a csaj lerázta). Közben küldtem régebbi fotót magamról, ahol még nem volt súlyfeleslegem (ő kérte), azt mondta, h ennek a csajnak simán odavág Andi (az a modell alkatú csaj), nem vette észre, h ezen a fotón én vagyok.:D Nah, hát, erre jött a válaszom, h akkor nem érftem miért akar velem lenni, ha Neki a modell alkatú csajok jönnek be. Ezután kezdte kimagyarázni magát, h megsem nézte jól a fotót, és igaz, h nincs modell alkatom, de az arcom, szemem sokkal szebb, és, h ő velem akar lenni, m h neki társ kell és nem ,disz a polcra, blabla... szinte könyörgött, h adjak neki még egy esélyt. Ti, mit tennétek a heyemben? Mert, van olyan pasi, aki szerint bombázó vagyok... és hiszem is, mert mindenkinek másmilyen csajok jönnek be.

Nem értem, h miért nem ad magának esélyt arra, h egy modell alkatú lánnyal legyen, ezt kérdeztem is Tőle, erre a válasza, hogy nem tudna olyannal mit kezdeni.


2011. aug. 7. 11:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem értem azt sem, h miért könyörög?
2011. aug. 7. 12:06
 12/32 A kérdező kommentje:
Szerinte is a külső másodlagos, ezt mondta még az elején is, de azért elszállva mondogatta, h irigyelték a pasik, hát, velem nem tudna a külsőmmel dicsekedni, azzal meg nem lesz nagyobb a haverjai szemében, h én tudok csocsózni, vagy horgászni, v eseteg azért mert imádom a nagy motorokat.
2011. aug. 7. 12:08
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
szerintem azért könyörög, mert nincs neki most épp más, aki a bombázó kategóriába tartozna szerinte. egyet értek énis sajnos azzal, hogyha talál valaki mást, aki jobban tetszik neki, akkor lelép. szerintem hagyjad, aztán lehet rájön h mit veszített, és talán átértékeli a dolgokat, hogy nem feltétlen minden a bombázóság....
2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ma is írt, h nagyon megbánta a hüyeségét, meg hogy megértené, ha soha többet nem akarnék talizni Veled.
2011. aug. 7. 12:11
 15/32 A kérdező kommentje:
-d
2011. aug. 7. 12:11
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem szeret téged. Igazából csak a polcra kellesz neki.. Pont ellenkezőleg. Azért, h ne cikizzék őt azért, mert h nincs bnője. Sztem hagyd a fenébe. A pasik olyanok mint a villamos... Ha az egyik elmegy, majd jön másik, aki talán jobban megbecsül, nah, és az a fiú lesz az, aki nem a kirakatba tesz néked. Neki más lány kell. Ha vki szeret téged, az az első pillanattól kezdve szépnek fog találni majd.:)
2011. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
És, szerintetek h irjam Neki le ezt az egészet szépen, amivel majd elgondolkodhat a hibáján?
2011. aug. 7. 12:15
 18/32 A kérdező kommentje:

,,Szerintem nem szeret téged. Igazából csak a polcra kellesz neki.. Pont ellenkezőleg. Azért, h ne cikizzék őt azért, mert h nincs bnője. Sztem hagyd a fenébe. A pasik olyanok mint a villamos... Ha az egyik elmegy, majd jön másik, aki talán jobban megbecsül, nah, és az a fiú lesz az, aki nem a kirakatba tesz néked. Neki más lány kell. Ha vki szeret téged, az az első pillanattól kezdve szépnek fog találni majd.:),,

Nem szerethet, ha nemrégóta ismerjük egymást és csak egyszer találkoztunk.:) És, azt mondja, h szép vagyok...

A gondom az, amit leirtam...

2011. aug. 7. 12:17
 19/32 anonim ***** válasza:
92%
sztem írd le neki azt, hogy mivel ő a külsőt tarja fontosnak, ami ellenkezik azzal, ahogy bemutatta magát, és hogy képe volt az exét ''bálványozni", h. húú, ő szebb, meg stb... Ezek után már mire számít? Egyértelmű lesz. Az ilyet nem kell félteni. Mondd neki, hogy te olyan fiút szeretnél magad mellé, akit nem érdekel a külső, s ő pont nem az a személy. ennyi:) Ez mindent elmond sztem. Ha nem vágja le, akkor bolond, sztem.:):)
2011. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki egy esélyt, lehet h csak menőzni akart kicsit amíg nem tudta h te vagy és nem is volt annyira komoly az a vélemény. azt viszont nem értem h minek áradozik egy csajról akivel 2szer talizott... de lehet h tényleg kedvel téged és ezért fontos neki h megbocsáss. nem tudom, mindenesetre én még biztos taliznék vele, pár alkalom után úgyis lejön h valójában mit gondol
2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!