Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy olyan pasival...

Összejönnél egy olyan pasival aki szerint nem vagy bombázó, csak szép?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, igaz kicsit egós, de sebaj. Taliztunk, jó is volt. Majd egy msn-es beszélgetés során felemlitette az ex ,csaját,, azért tettem idézőjelbe, m csak kétszer találkoztak (csaj nem akart többé). Amikor erről a csajról beszél, el van szállva, h milyen bombázó és mennyi pasi irigyelhette, amikor moziban meglátták vele...milyen modell alkatú,stb, de hogy nem tudna ilyen csajjal mit kezdeni, m úgymond belül üres (szerintem ezt csak azért mondta, m a csaj lerázta). Közben küldtem régebbi fotót magamról, ahol még nem volt súlyfeleslegem (ő kérte), azt mondta, h ennek a csajnak simán odavág Andi (az a modell alkatú csaj), nem vette észre, h ezen a fotón én vagyok.:D Nah, hát, erre jött a válaszom, h akkor nem érftem miért akar velem lenni, ha Neki a modell alkatú csajok jönnek be. Ezután kezdte kimagyarázni magát, h megsem nézte jól a fotót, és igaz, h nincs modell alkatom, de az arcom, szemem sokkal szebb, és, h ő velem akar lenni, m h neki társ kell és nem ,disz a polcra, blabla... szinte könyörgött, h adjak neki még egy esélyt. Ti, mit tennétek a heyemben? Mert, van olyan pasi, aki szerint bombázó vagyok... és hiszem is, mert mindenkinek másmilyen csajok jönnek be.

Nem értem, h miért nem ad magának esélyt arra, h egy modell alkatú lánnyal legyen, ezt kérdeztem is Tőle, erre a válasza, hogy nem tudna olyannal mit kezdeni.


2011. aug. 7. 11:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Én ezek után nem tudnék :(
2011. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%

Saját magad leírtad a lényeget.


* Ezután kezdte kimagyarázni magát, h megsem nézte jól a fotót, és igaz, h nincs modell alkatom, de az arcom, szemem sokkal szebb, és, h ő velem akar lenni, m h neki társ kell és nem ,disz a polcra, blabla... szinte könyörgött, h adjak neki még egy esélyt.


Szerintem ne ilyen hülyeségekkel foglalkozz, hanem próbáljátok meg és idővel kiderül mi lesz belőle.

2011. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

blablabla...


ha nincs ló jó a szamár is...

2011. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
ez a pasi ilyen értékrenddel és felfogással nálam kuka...szánalmas.
2011. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a külső másodlagos. És vannak, akiknek van eg ideáljuk, de ettől függetlenül el tudnak tőle vonatkoztatni, és éppúgy tudnak szeretni egy attól eltérő lányt is.

Ha neked csak ezzel van problémád, adnék neki még egy esélyt. Egy idő után úgyis minden férfinak a párja lesz a legszebb nő a világon, mások szerint akár bombázó, akár nem.

2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam, h hagyom, és adok magamnak is esélyt olyannal lenni, aki szerint én vagyok bombázó. De, amikor elkezdett ,könyörögni, akkor nem tudtam mit tenni.

Tisztában vagyok én is azzal, h nincs modell alkatom, nem is az a gond, örülök, h őszinte volt, de akkor utána ne akarja kidumálni magát, h mégsem. Kül., ha valaki tetszik, akkor nem fogom annak a pasinak azt mondani, h az exem szebb, vagy nem dumálok úgy róla, h megbántsam a pasit.

2011. aug. 7. 11:59
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
az is gáz aki nekiáll könyörögni a saját balféksége után...pfff
2011. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

,,Egy idő után úgyis minden férfinak a párja lesz a legszebb nő a világon, mások szerint akár bombázó, akár nem.,,

Ezt mondta Ő is, de én annak jobban örülnék, ha a pasimnak nem csak egy idő után, hanem a kezdettől én lennék a legszebb.

2011. aug. 7. 12:01
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Dobd a szarba, csak kompenzal veled, nem akar semmit sem. Ahogy egy picit is jobbat talal, otthagy.

31F

2011. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Azzal is próbálta kibeszélni magát, h azt hittem, h unokatesóm. M én mondtam neki, h szerintem unokatesóm egy bombázó. Gondolta, h ez róla fotó és h engem megnyugtasson, arra akart kilyukadni, h mégsem olyan szép, vagyis, h nincs modell alkata. Ok, de akkor miért nem úgy mondta, h ettől én szebb vagyok, hanem azt, h ennek Andi simán odavág.:D Irta is utána, h most sül a pofája.
2011. aug. 7. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!