Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló vagy kaszinó?

Évforduló vagy kaszinó?

Figyelt kérdés

Augusztus 7.-én lesz az 1. házassági évfordulónk. Mivel aznap indulunk Németországba, megbeszéltük, hogy elötte tartjuk, 5.-én pénteken (pedig a szombat is szabad, mindegy).

Apámnak van egy lakótársa, aki 14 éve rendszeresen rulettezik, nagyon szép összegeket nyer (persze bukik is). Mivel nagyon le vagyunk égve anyagilag (én is meg anyám is), megbeszéltük, hogy elmegyünk vele és feltornássza nekünk a 10 ezret akár 180 ezerig is...

Csak az a baj, hogy pont pénteken ér rá az úriember. A férjem meg megsértödött, hogy inkább elmegyek kaszinózni. Mikor le akartam mondani, akkor meg anyám sértödött meg, hogy évfordulót máskor is lehet tartani, de ez a férfi ritkán èr rá és a pénz fontosabb, rakjam át szombatra.

Szerintetek? Úgy össze vagyok zavarodva, nem tudom melyik farkam harapjam...

Szívem szerint elmennék pénteken kaszinóba, szombaton meg évfordulóznék, de párom be fogja vágni a hisztit.

Mit tegyek?


2011. aug. 4. 08:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
68%

Évforduló.


anyád egyedül is el tud menni a hapsival, nem kellesz oda te is.


amúgy meg ha nem KAMU, akkor megint nagyot csalódtam az emberekben...


25/N

2011. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne más szabad nap, akkor nem lenne kérdés, de ott a szombat is, csak a férjem húzza a száját.

Anyám azért ragaszkodik ahhoz, hogy menjek, mert az ö pénzét is nekem kell vinnem. Azt mondta, túl öreg ahhoz, hogy hajnali 5-ig akár ott legyen. Mert a pasas mondta, hogy ez hosszú folyamat. Sajnos ezt a hónapot ami jön, muszáj valahogy túlvészelnünk. Csináltunk költségvetést éshát... inkább nem írom meg mennyi jött ki ételre... csak férjem ezt nem érti, mert mindig én gondolkodom azon, hogyan legyen jobb.


Köszönöm a válaszokat! Akkor megtartom pénteken, csak utólag nehogy megbánja.

2011. aug. 4. 10:13
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

ostoba...

kaszinóba azért mennek az emberek, hogy elveszítsék a pénzüket és közben jól szórakoznak (már akinek ez szórakozás). Pont olyan, mintha vmi diszkóba mennél, csak kaszinóban többet költesz.

2011. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. :DD És te komolyan bízol benne hogy a 10 ezret felviszi 180e-ig? Ez 100-ból 1-szer ha sikerülne, max. 2-szer. Pár perc alatt elbukja a kis pénzeteket, meg fogod látni. Kb annyi esély van erre, mint hogy lógok vkinek 10 millióval, és majd ha nyerek a héten a lottón, vissza adom neki. :D
2011. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ezt a kérdést feltenni. A férjeddel legyél.

Anyukád meg ne hisztizzen, felnőtt nő, értse meg, hogy ti évfordulót ünnepeltek.


Ha meg anyukád, ahogy írtad, öreg ahhoz, hogy ott legyen hajnalig, akkor ne így akarjon pénzhez jutni...

2011. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

a férjeddel mész németországban? vagy ő is megy veled(ha pl családdal, társasággal mész)

mért nem ünnepeltek ott? az a napján lenne, és kettesben maradni ott is tudnátok. ha más nem, elmentek sétálni este, leültök egy padra, beszélgettek, vagy kitaláltok valamit. vacsizni is tudtok ott is, borozni is.

2011. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Najó.. azt még nagynehezen felfognám - még ha meg nem is érteném -, hogy a pénz fontosabb a férjnél... van ilyen.


De itt nem a pénz fontosabb, hanem az, hogy elmenjen megnézni, hogy valaki hogy veszti el a család maradék kis pénzecskéjét... és aztán reménykedjen, hogy valóban visszakapja a tőkét (mivel valószínűleg egy szenvedélyes szerencsejátékosról van szó, ez azért valószínűtlen).


Nem szoktam ilyet írni, de ezt tényleg remélem, hogy kamu.

2011. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

És ez miért érné meg a rulettesnek? Miért adná oda másnak a megnyert pénzt, ha az övé is lehetne?

És ha veszít,még ő fizet nektek 10 ezret.... Hát persze!

Kamu az egész.

2011. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
De én még mindig nem értem,hogy ha nincs pénz,miből lesz az utazás?!
2011. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg valóban érdekes projekt lenne, ha te ezen nem bukhatnál, ugyanis a krapek ha ne adj isten kibukja, vissza fizetné a lóvét. :D Olyannyira érdekes, hogy ez lehetetlen. :D

Tényleg én annyit nem értek hogy férjes nőként neked ennyi eszed van, hogy bedőlsz az ilyen baromságoknak, a másik meg tényleg érdekes, hogy miből telik Németországra ha nincs lóvé? :D

Szal tényleg több helyen sántít a történet.

2011. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!