Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem csinál semmit évfordul...

Más sem csinál semmit évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés

Ma 3 éve hogy együtt vagyunk,majdnemhogy együtt is lakunk jóideje.Reggel együtt ébredtünk,most meló.Irtam neki sms-t,hogy tudja-e mi van ma.Tudta.És semmi.Még csak nem is látom ma már,ma "otthon" alszik az anyjáéknál,majd hnap.Rákérdeztem,hogy akkor semmi romantikus kivételesen?Majd hnap pótoljuk...látom előre,hogy film előtt lesz csak kedve feküdni,meg tegyek én kedvére ha már szex nincs mert épp megvan...

Olyan nagy kérés lenne vmit kitalálni? (semmi dolga nincs ma,és pénz sem akadály,bár egy utszélén szedett kókadt csokor virágtol is megtudnék hatódni...)

Minden pasi ilyen? (bár lát jó példát,az apja nem fért be a rózsacsokorral az ajtón amit a feleségének vitt házassági évfordulóra...)


2010. júl. 22. 11:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem minden pasi ilyen. 2 dolog lehet:

1. nem szeret

2. szeret, de ilyen típus

Mindkét esetben 2 választásod van:

a) elfogadod

b) kirúgod


tutod, nem az a baj, hogy nem vesz virágot, és nincs romantika, hanem az, hogy tudja, hogy te szeretnéd (hiszen mondtad neki), mégsem tesz semmit (megjegyzem, te is megszervezhetsz egy közös vacsit, pl. jó előre közlöd vele, hogy ne csináljon programot, mert ide és ide foglaltál asztalt - igen, nem a te dolgod lenne, de ha ő nem teszi meg, te meg szeretnéd, nem nagyon van más választásod)

2010. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
41%
Miért kellene mindent megünnepelni. Elég a 25-ödiket!
2010. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
74%
ui: nem hiszem, hogy bármikor a kedvére kéne tenned úgy, hogy neked nincs kedved, elvégre egyenrangú társa vagy, nem a k*ja, nem?
2010. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
79%
Hát gondolom nem mától kezdve vetted észre, hogy nem egy romantikus alkat. Az enyém is ilyen. Elfelejti. Vagy ha tudja is, nem vesz semmit. Bár igazság szerint már nekem se olyan fontos. Olyan direkt az egész, mint a 18. szülinap. Kötelezően be kell öltöznöd szexi ruhába, neki kötelezőből venni kell egy gazt, aztán leülni egy gyertyafényes vacsorára....egyébként így belegondolva, nem is tudom, szegényke mit találhatna ki ezen kívűl. Szerintem az a szép, ha ezt mindenféle alkalom nélkül teszi meg az ember. Hiszen évfordulón számít rá az ember, nem lehet meglepődni, pedig a meglepetés a lényeg:D
2010. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%

ez csak a nők mániája hogy meg kell ünnepelni ... ha a férfiak nem is felejtik el de szerintük nem kell megünnepelni az első randi az első évfordulót a házassági évfordulót meg az összes francot.


jól irta az első ha nem tetszik válassz mást... aki ömleng aki értékeli aki ad virágot bárkit csak ne a mostanit.


ha mindig is ilyen volt akkor nem tudom miért most három év után fáj de ha csak az idén ilyen akkor lehet hogy már tényleg nem vagy fontos...

2010. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%

11.14 azért kell megünnepelni, hogy az ember kiszakadjon a hétköznapok monotonitásából

az igaz, hogy szeretni 365 napon át kell, nem csak az évforduló napján, de jó emlékezni, jó ünnepelni

minden nap törődni kell a párunkkal, de miért pont az évforduló napján lenne ez felesleges?

és ha nem ünnepeljük minden, a 25-et minek? Miért nem a 20-at, 50-et?

2010. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%

Mi nem szoktunk nagy ügyet csinálni belőle, tehát nincs ajándékozás meg virág, de minden évben elmegyünk ilyenkor vacsorázni (amíg nem voltunk házasok, addig a megismerkedésünk évfordulóján, azóta pedig a házassági évfordulónkon).


Ha neked ez fontos lenne, akkor kérd meg, hogy legalább valami aprósággal emlékezzetek meg róla. Beszéljétek meg!

2010. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

én szervezek mindig mindent,már unom,ő is fel tudja emelni a telefonját,és foglalni egy asztalt,vagy utközben venni egy szál virágot,vagy hamarabb hazaérni mint én és csinálni vacsit,de semmi...

hát ha ma nem alkot vmit,akkor nem csak az biztos hogy holnap nem lesz részére orális szex,de még jövőhónapban se...

2010. júl. 22. 11:18
 9/44 anonim ***** válasza:
65%
Ne aggódj az én párom még a pontos dátumot sem tudja nem hogy meg akarná ünnepelni...
2010. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

A virág és az ömlengés azért nagyon messze van egymástól.


A probléma ott van, hogy kérdező párja magasról lesz*ja a kérdező vágyait. Ez pedig egy kapcsolatban nem normális dolog.

2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!