Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem csinál semmit évfordul...

Más sem csinál semmit évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés

Ma 3 éve hogy együtt vagyunk,majdnemhogy együtt is lakunk jóideje.Reggel együtt ébredtünk,most meló.Irtam neki sms-t,hogy tudja-e mi van ma.Tudta.És semmi.Még csak nem is látom ma már,ma "otthon" alszik az anyjáéknál,majd hnap.Rákérdeztem,hogy akkor semmi romantikus kivételesen?Majd hnap pótoljuk...látom előre,hogy film előtt lesz csak kedve feküdni,meg tegyek én kedvére ha már szex nincs mert épp megvan...

Olyan nagy kérés lenne vmit kitalálni? (semmi dolga nincs ma,és pénz sem akadály,bár egy utszélén szedett kókadt csokor virágtol is megtudnék hatódni...)

Minden pasi ilyen? (bár lát jó példát,az apja nem fért be a rózsacsokorral az ajtón amit a feleségének vitt házassági évfordulóra...)


2010. júl. 22. 11:09
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
nem felejtette el,és tud róla,hogy szeretném ah csinálnánk valamit...(és ki lehet bőven találni sokmindnet,nem az a fajta vagyok,aki nem mondja mit akar...)...de ennek ellenére semmi
2010. júl. 22. 11:21
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
ez olyan dolog, hogy nem lehet kierőszakolni. ha nem a szívből jön akkor megette a fene. én amúgy nem vagyok az ilyen ünnepeljünk meg mindent típus..pedig nő vagyok. nálunk a párom hozta fel , hogy vehetnénk egy tortát 1 éves évfordulónk alkalmából és így közösen vettünk :)
2010. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, a 11.18-as hozzászólásod alapján iszonyú gyerekes vagy. Hány éves vagy?

Szex-szel jutalmazni vagy zsarolni a párodat baromság. Tudod, a szeretet nem erről szól. Első voltam, meg a közbenső 80%-os.

Ha adsz, azért add, mert adni akarsz és neked is jó. Ha nem akarsz adni, inkább ne adj.


A szexmegvonás erősen visszaüt: eltávolodtok egymástól, kevesebb lesz a szex, kielégítetlenül idegesebbek lesztek, halálra gyötritek egymást, még kevesebb lesz a szex, még többet veszekedtek és szétmentek.


A szexre ugyanolyan szükség van, mint a kajára, miért nem azt írtad, hogy nem kap vacsorát? Mert azt megcsinálja, és csak a szex-szel tudod uralni? Nagyon nagy hiba! Ez egy bazi nagy játszma, amiben csücsültök.


Így már kb. értem, miért menekül a pasi az anyjához az évfordulón.

2010. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
46%

azt vettem észre hogy a pasik úgy vannak hogy a nő elvárna valami kedvességet de a pasasoknak fogalmuk sincs hogy mit adjanak és néma gyereknek .... hadd ne folytassam.


vagy mondd meg hogy szivem úgy örülnék ennek meg ennek vagy ahogy mi is tesszük közös ajándékokat veszünk egy értékesebb könyvet albumot vagy olyat aminek mindketten örömét látjuk..


szexel zsarolni felesleges de a férfiakat szeretettel kell irányitani.

2010. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
50%
nekem nő létemre fogalmam sincs mikor van egész éves évfordulónk8csak tippelni tudnék a dátumra), pedig mi is 3 éve vagyunk együtt. sosem tartottam lényegesnek. az együtt töltött idő a fontos, nem az, hogy éppen hány éve. még a házassági érforduló az okés, de amúgy olyan felesleges. romantika máskor is van, meglepetés máskor is van. szerintem ez csak a nők mániája, lehet valamiért virágot követelni. ha a nőknek ez ennyire fontos, miért nem a nők találnak ki valamit, miért nem ők vesznek ajándékot? elvárni könnyű. ha ilyen fontos ez a nap, csinálj meglepetést és hívd fel a párod, hogy este valami különleges várja...garantáltan nem akarna otthon aludni, nem csak nyafogni, hogy jaj ő nem csinált semmit. az évforduló, ha jól tudom két emberről szól.
2010. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

11:26-ra: nem szexmegvonást irtam...szex van mindig,megvonás abbol van,hogy ő hátradöl,és én kényeztetem...(forditva ilyen sosincs,tehát sztem jogosan nem csinálom én se ha nincs épp kedvem)


11:43-re: nem vagyok néma gyerek,tudom hogy magátol csak szenved hogy bármit kitaláljon,ezért szoktam mondani,hogy mire vágyok...


nem menekül az anyjáékhoz,megszokásbol alszik még midnig otthon kedden vagy csütörtökön

2010. júl. 22. 12:18
 17/44 anonim ***** válasza:
40%

"nincs orális szex" ...te jó ég...


... én a párod helyében egy ilyen kijelentés után hozzád vágnék egy csokor virágot, hogy "nesze, ba.meg, és most kérem a kényeztetést" - és ez neked biztosan nagyon-nagyon jól esne, hiszen megkaptad a virágodat... ugye??

2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%

Én most felemelném a telefont és a következőt mondanám:

"Drágám,ma van az évfordulónk és ezt szeretném veled kettesben tölteni.Nagyon szép idő van,délután,ha hazaérsz menjünk el a közeli tóhoz/hegyre/völgyre készítettem össze egy piknik kosarat,vettem a kedvenc borodból,együk és igyuk meg ott.Kérlek hozz valami édességet hazafelé jövet és azt is elvihetjük magunkkal."

Ennyi.Ott pedig se tv,se számítógép,csak ti ketten.Összebújtok,beszélgettek,vigyél esetleg egy mp3 lejátszót vagy cd lejátszót,amin zenét tudtok hallgatni,de ne rádiót,mert ott híreket is mondanak és most az elbújás a lényeg.

Lehet attól jó egy évforduló,hogy az ötlet nem az övé.A lényeg úgyis az,hogy valami más legyen aznap.Romantikus és újra át tudjátok értékelni a kapcsolatot.Ilyenkor lehet nosztalgiázni hogy jöttetek össze.Az első randin,az első csókon.

Ne durcásan állj hozzá,hanem hozdd meg neki is a kedvét. :)

2010. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
5%

Hát mi sem igen ünnepelünk, pedig 4 éve vagyunk egy ütt, most lesz a 2. házassági évfordulónk... Mi a túrónak annyit kihozni belőle? Megköszöntjük egymást, főzök egy finom vacsit, és ennyi... Nem is várom el, hogy majd rózsaszirmokkal szórja be az ágyat, meg akkora csokor virággal jöjjön haza, hogy ne férjen be az ajtón... Minek? Felesleges rongyrázás.

Amúgy honna tudod, hogy ne készül semmire? Lehet, hogy épp azért alszik otthon, hogy te ne számíts rá és majd meglep. Ez a tipikus b*ssza meg a tökgyaluját eset....

A másik, hogy ha te annyira romantikára vágysz, akkor vásárolj be, húzz a konyhába, és tegyél ki magadért! Főzz egy finom vacsit és kényeztesd... Amúgy mégis milyen hozzáállás ez? Ha nem akarod, ne csináld, aztán kész. De azt azért jobb ha tudod, hogy vannak igényei a pasiknak, és ha ersetleg rajtakapnád, hogy magának csinálja, mert te bszol rá, akkorgondolom felháborodnál... (és akkor még a kisebbik dolgot írtam, mert ugye félre is kacsintgathat) Mondjuk én úgy raknálak ki csak úgy zuhogsz....

2010. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

12:31-es válasz 1000%ban hasznos


az utána válaszoló meg...tudom,hogy nem készül semmire,ismerem,ha azt mondja hogy otthon alszik,majd hnap,akkor az ugy is van...nem szexmegvonást irtam,tanulj meg olvasni...kettő nem ugyanaz...finom vacsi van amugyis

2010. júl. 22. 13:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!