Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretném meglepni a páromat...

Szeretném meglepni a páromat egy romantikus úttal megismerkedésünk 5. évforduló alkalmából tudtok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenki olyan nyálas vacak dolgokra gondol, mint Velence, vacsora.. Fenét. Ha tényleg Te akarod meglepni, hogy jól érezze magát, akkor tessék elvinni egy olyan helyre, amit ő szeretne. Koszos-lucskos striptease bárba!!
2010. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
wellness hétvége belföldön, vagy ha van elég zsé, sztem párizs meg róma csodás!!!
2010. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Belföld/ Külföld, anyagiak? Pontosíts:)
2010. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket döntöttem el viszem párizs-ba és megkérem a kezét. szerintetek jó ötlet megkérnem a kezét vagy inkább várjak még vele?
2010. máj. 15. 00:19
 5/6 anonim válasza:

nem korai, főleg ha eszedbe jutott, ezek szerint érett vagy rá:)

Párizs, lánykérés, mennyire jó! irigylem a párodat:)


32/L

2010. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem nem korai az hogy összeházasodunk. meg az is lehet hogy terhes és nem akarom magára hagyni.
2010. máj. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!