Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem csinál semmit évfordul...

Más sem csinál semmit évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés

Ma 3 éve hogy együtt vagyunk,majdnemhogy együtt is lakunk jóideje.Reggel együtt ébredtünk,most meló.Irtam neki sms-t,hogy tudja-e mi van ma.Tudta.És semmi.Még csak nem is látom ma már,ma "otthon" alszik az anyjáéknál,majd hnap.Rákérdeztem,hogy akkor semmi romantikus kivételesen?Majd hnap pótoljuk...látom előre,hogy film előtt lesz csak kedve feküdni,meg tegyek én kedvére ha már szex nincs mert épp megvan...

Olyan nagy kérés lenne vmit kitalálni? (semmi dolga nincs ma,és pénz sem akadály,bár egy utszélén szedett kókadt csokor virágtol is megtudnék hatódni...)

Minden pasi ilyen? (bár lát jó példát,az apja nem fért be a rózsacsokorral az ajtón amit a feleségének vitt házassági évfordulóra...)


2010. júl. 22. 11:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%

1000%?

Korábban azt írtad, eleged van abból, hogy mindent neked kell csinálni. Én is azt írtam, szervezz programot.


Azért majd írd meg, bevált-e.

2010. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

azért irtam,h 1000%,mert ott döbbentem rá,hogy ennél határozottabb is lehetek...


hát sajnos nem jött be...hivtam,hogy 4ig vagyok,vegyen fel,menjünk ki x helyre...erre közölte,hogy ma 6ig van,utána megy haza,majd este beszélünk,most hagyjam dolgozik,puszi...

(munkaideje olyan,hogy 3kor eljöhet,csak később dolgozza be,legyen meg a havi óraszáma)

hát elgondolkoztam

2010. júl. 22. 15:32
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi igenis megünnepeltük, még jó pár évig hónapfordulót is tartottunk, mindketten szeretünk ajándékozni, hát miért ne tehetnénk. Újabban az évfordulóinkon elmegyünk valahová egy hosszú hétvégére (akkor voltunk Velencében is)Visegrád, Szeged, most pedig Sopronban voltunk. 4éve vagyunk együtt, de ezek az alkalmak fontosak nekünk. Szerintem elvárható a férfitól, hogy meglepjen valamivel évente.
2010. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mi lett végülis? Ma ünnepeltetek azért valahogy?

2010. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Sehogy

aznap nem is láttam,tegnap meg neki tul melege volt mindenhez (szexhez nem persze).

Ma megyünk valamerre kirándulni,már 3 hete jön közbe mindig valami,bár most ehhez is meleg van szerinte,meg ez már nem is azért,mert 3 év...

(hozzáteszem tegnap ő volt bevásárolni,eszébe nem jutott volna egy csokit vagy akármit nekem)

ezt megjegyeztem,kedvem is elment..

2010. júl. 24. 07:59
 26/44 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam végig a válaszokat, de a te mondatod: "meg tegyek én kedvére ha már szex nincs mert épp megvan..."


alapján ez egy önző f..asz.

Én lelépnék a helyedben.


Az én férjem sem akar évfordulót tartani, mert sok anyagi nehézséget és mást éltünk át, és óhatatlanul erre is emlékeznénk, de nálatok úgy látom, hogy süket fülekre talál minden.

Évfordulót ugyan nem tartunk, de minden évben külföldre megyünk, akár kétszer is.

2010. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Septimius ***** válasza:
52%
Mi is 3 éve vagyunk együtt, de mi sem ünnepeltük meg soha, max. megemlítettük, hogy jééé, ez az a nap. Szerintem ilyeneken ne háborodj fel, van, aki szeret ünnepelni, van, aki nem. Nem ezen fog eldőlni, hogy szeretitek-e egymást. Ha jól értem, nem vagytok házasok, elég lesz majd a házassági fordulónál ünnepelni.
2010. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
73%

Kedves Kerdezo...

En vegigolvastam a valaszokat, de nem sok hasznosat talaltam benne... Te folyamatosan kialtozol, hogy mindent te szervezel, de ugy tunik ezt senki nem hallja... Hidd el, ha egy pasi ennyi energiat SEM tesz a kapcsolatba, akkor egyaltalan nem vagy fontos neki. Az egyetlen amiert meg jar hozzad, mert "vacsi amugy is van" es hogy " nem sex elvonasrol beszeltem"... Ezek szerint mindig kajaval es szexel varod, plusz megszervezel (magad oromere) mindent... Elkenyeztetted... ez a helyzet...

Az egyetlen amit tehetsz (ha eleged van az onszorakoztatasbol) hogy kiteszed a szuret...

Az elejen emlitetted hogy a penz nem akadaly a parodnak... Csinalj egy kis onvizsgalatot! Miert is vagy vele? Miert is viseled mindezt el tole? Ha nem is vagy boldog...

Ne ra haragudj... Biztos vagyo benne hogy o az elejen is PONT ilyen volt. Egy felnott ferfi nem valtozik, csak csiszolodik (ha ugyes vagy), csak ezt mi nok, a kapcsolat elejen a rozsaszin kodben nem vesszuk eszre...

Irde fel egy lapra hogy mi szol a kapcsolat mellett es ellene... Meglatod, jo dontesre fogsz jutni!!!!

2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
39%

MI nem szoktunk semmit sem csinálni..:)

Engem nem hoz lázba a forduló.

45N

2010. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
52%
Mert mit szeretnél? Virágot? meglepetést? Kirándulást? Mozit? Vacsorát? Ajándékot?
2010. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!