Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem csinál semmit évfordul...

Más sem csinál semmit évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés

Ma 3 éve hogy együtt vagyunk,majdnemhogy együtt is lakunk jóideje.Reggel együtt ébredtünk,most meló.Irtam neki sms-t,hogy tudja-e mi van ma.Tudta.És semmi.Még csak nem is látom ma már,ma "otthon" alszik az anyjáéknál,majd hnap.Rákérdeztem,hogy akkor semmi romantikus kivételesen?Majd hnap pótoljuk...látom előre,hogy film előtt lesz csak kedve feküdni,meg tegyek én kedvére ha már szex nincs mert épp megvan...

Olyan nagy kérés lenne vmit kitalálni? (semmi dolga nincs ma,és pénz sem akadály,bár egy utszélén szedett kókadt csokor virágtol is megtudnék hatódni...)

Minden pasi ilyen? (bár lát jó példát,az apja nem fért be a rózsacsokorral az ajtón amit a feleségének vitt házassági évfordulóra...)


2010. júl. 22. 11:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Mar egyszer kifejtettem a velemenyem Neked... es csak annyit tudnek meg hozza tenni, hogy hiaba irogatjak le itt a tobbiek, hogy nekik mennyire nem fontos az ajandekozas, mert itt nem errol van szo. Nalatok nem hogy ajandek nincs de odafigyeles sem... Szoval nem gondolom hogy egy ennyire erdektelen fiura akar egy percet is kene meg fecserelned...

Sokkal jobbat erdemelsz!!!! ;)

2010. júl. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nekem még ugyan nem volt semmiféle évfordulóm, de nem hiszem hogy ezt nagy dobra kellene verni.. Én biztos nem csinálnék semmit, persze ha a párom akarná akkor oké, mert végülis bajom nem lesz tőle, de magamtól.. Meg sem tudnám jegyezni melyik napról van szó. 19L
2010. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom olvasod -e még ezt,de jelenleg nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak 1évvel a hátunk mögött, az nem sok.

Kiváncsi lennék mi történt azóta, mióta ezt a kérdést kiírtad!

2011. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

A 4.évforduló előtt pár nappal szakitottam vele annyira ellaposodott a dolog.

Sosem csináltunk semmit,csak kaja,filmnézés,nem érdekelte semmi,hiába találtam ki őt is érdeklő dolgokat,meg sem próbálta hogy jól érezné-e magát,nem érdekelte hogy ezzel elveszit.

Azóta van új párom,ő ezerszer jobban illik hozzám.

Bár ő már a másik véglet,rózsa csak úgy,minden hófordulóra valami apróság,bármit meglát megveszi nekem meglepinek,és őt kérni se kell csinálunk mindenfélét.

2011. dec. 23. 09:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!