Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem csinál semmit évfordul...

Más sem csinál semmit évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés

Ma 3 éve hogy együtt vagyunk,majdnemhogy együtt is lakunk jóideje.Reggel együtt ébredtünk,most meló.Irtam neki sms-t,hogy tudja-e mi van ma.Tudta.És semmi.Még csak nem is látom ma már,ma "otthon" alszik az anyjáéknál,majd hnap.Rákérdeztem,hogy akkor semmi romantikus kivételesen?Majd hnap pótoljuk...látom előre,hogy film előtt lesz csak kedve feküdni,meg tegyek én kedvére ha már szex nincs mert épp megvan...

Olyan nagy kérés lenne vmit kitalálni? (semmi dolga nincs ma,és pénz sem akadály,bár egy utszélén szedett kókadt csokor virágtol is megtudnék hatódni...)

Minden pasi ilyen? (bár lát jó példát,az apja nem fért be a rózsacsokorral az ajtón amit a feleségének vitt házassági évfordulóra...)


2010. júl. 22. 11:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
67%
Lehet szeretője van.Vagy alakul vmi egy kolleginával?Te lehet számára csak egy ha nincs ló a szamár is jó tipúsu barátnő vagy.Egy szerlmes társ nem ilyen .Lehet csak arra kellesz hogy főzz,meg szét tedd a lábad ,sorry de őszinte voltam.
2010. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

amikor megismertem még nem volt "felnőtt férfi" (22 éves volt,anyuci kisfia,ma már nem az)

elkényeztettem...igy van...előző kapcsolatomban megkaptam,h sosem csinálok semmit ami kényeztetés...most a túloldalra estem azt hiszem...

mit szeretek benne? az első felhőtlen évet,meg ahogy hozzám bújik (nem,nem félek h nem találnék mást,csak őt már megszoktam)



mit szeretnék?mit szerettem volna? ha egy út szélén szedett szál virágot kapok meg 2 puszit,annak már örültem volna...de egy fél puszit se kaptam...(hivtam,h találkozzunk,menjünk ki valamerre,,nem érdekelte...)

2010. júl. 26. 14:07
 33/44 A kérdező kommentje:

nincs senkije,ebben biztos vagyok...kollegina össz 3 van,férjezettek,és ha kiderülne ilyen,azonnal kirugnák,ennél fontosabb a munkája

munkán kivüli idejéről pedig tudok,ha nincs nálam,akkor otthon van,anyukája rögtön hiv engem,ha megy el otthonrol (hiába mondja h hozzám,akkor is hiv:D)

2010. júl. 26. 14:09
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal szeptemberben leszünk együtt 3.éve.Amikor megismerkedtünk,rá 3 hónapra volt a születésnapom,kaptam ezüstláncot,fülbevalót meg egy kazal rózsát.Gondoltam akkor ő egy ilyen típus.Hát aztán nem ám=)Beszélgettünk ezekről olyan karácsony táján és kiderült hogy az ő családjukban nincs nagy ajándékozgatás meg ünneplés.Mindenki kap valami kis bigyót,ha nem felejtik el,még máig hihetetlen nekem amikor én szólok rá hogy vegyen az anyukájának valamit mert születésnapja van.Na mindegy,ő tehát nem ad az ünnepekre,semmi évfordulóra,szülinapra egyedül.Megbeszéltük,hogy nekem meg ez fontos,mert nekem a karácsony fontos,úgy ahogy a névnap,meg az évfordulók,és néha csak úgy is jól esik valami kis apróság.Nem vagyok sznob nem kell félreérteni,nem várok el 10ezres ajándékokat egyik alkalomra se,csak ne felejtse el.Azt mondta,hogy jó,az én kedvemért ünnepelünk,mert nekem fontos=)Kedves volt tőle,és azóta is tartja ezekhez magát.Mondjuk tavasszal elfelejtette a névnapomat:S,de aztán bőven kiengesztelt.Meg azt is szeretem benne,hogy sokszor hoz valami kis cukiságot.....tehát beszéld meg vele,hogy mit szeretnél,mi esne jól neked.Valamelyik pasi csak abból ért,ha elmondod neki.Mert lehet h magától ez neki tényleg nem magától értetődő.
2010. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy hogy lehet annál érthetőbben kifejezni magam,hogy "figyelj édesem,tudod hogy ma vagyunk együtt 3 éve,szeretném ha csinálnánk valami romantikusat,nekem ez fontos"
2010. júl. 26. 19:31
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja,bocsi már észrevettem,hogy írtad az eleje felé ezt...Hát akkor sajnálom,de azt kell mondjam,hogy szerintem Ku.vára nem érdekli,hogy neked mi a fontos.Nem tudom,hogy egyébként milyen a kapcsolatotok,ki mit tesz a másikért egyéb szempontokból,de gondold végig,hogy te mit teszel meg azért,hogy neki jó legyen,mit teszel meg ami neki jó és csak ő szeretné,de te nem.Az már más kérdés hogy ezek után mit kezdesz a kapcsolattal.De ha így elmondtad neki és le se sz.rja,akkor igencsak mérlegelni kéne.Most nem feltétlen erre gondolok,hogy nem tartja fontosnak azt hogy te szeretnéd ünnepelgetni az évfordulótokat(mert a kedvedért igazán megtehetné),de akkor mi lesz később ha együtt tervezitek az életeteket?
2010. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

az utolsó mondatot amit az utolsó válaszoló irt,én is feltettem magamnak mostanában...

hát nem tudom...

2010. júl. 26. 20:20
 38/44 anonim ***** válasza:
53%

Mi 4 éve vagyunk együtt, van egy gyermekünk is már. Nemrég volt az évfordulónk, de semmi extra. Meló hegyek a páromnek, nekem itthon a mindennapi rutin a babával. persze felköszöntöttük egymást, de nem mentünk sehova, nem vettünk semmit. A mi életünkben az az igazi ajándék, ha van egy fél óránk csak egymásra. De ettől függetlenül negyon szeretjük egymást az év minden napján és ennél több nem is kell.

Meg kell élni ebben a nehéz világban ezekkel a nehéz feltételekkel és a gyereket fel kell nevelni! ha ezek mellett jut egy kis idő, akkor ok, ha nem akkor is tudom, hogy szer

2010. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
53%

* etjük egymást és kész!

Bocs, véletlenül küldtem el :)

2010. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

utolsó: ha halom munkánk lenne,meg baba meg egyéb dolgok,akkor ok...volt már hogy minden összejött,akkor megértettem,rossz szót nem szoltam...

de 4 után semmi dolga,fix melohelye és jo fizuja van,nincs min aggodnia,bőven lett volna lehetősége...

2010. júl. 26. 21:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!