Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló vagy kaszinó?

Évforduló vagy kaszinó?

Figyelt kérdés

Augusztus 7.-én lesz az 1. házassági évfordulónk. Mivel aznap indulunk Németországba, megbeszéltük, hogy elötte tartjuk, 5.-én pénteken (pedig a szombat is szabad, mindegy).

Apámnak van egy lakótársa, aki 14 éve rendszeresen rulettezik, nagyon szép összegeket nyer (persze bukik is). Mivel nagyon le vagyunk égve anyagilag (én is meg anyám is), megbeszéltük, hogy elmegyünk vele és feltornássza nekünk a 10 ezret akár 180 ezerig is...

Csak az a baj, hogy pont pénteken ér rá az úriember. A férjem meg megsértödött, hogy inkább elmegyek kaszinózni. Mikor le akartam mondani, akkor meg anyám sértödött meg, hogy évfordulót máskor is lehet tartani, de ez a férfi ritkán èr rá és a pénz fontosabb, rakjam át szombatra.

Szerintetek? Úgy össze vagyok zavarodva, nem tudom melyik farkam harapjam...

Szívem szerint elmennék pénteken kaszinóba, szombaton meg évfordulóznék, de párom be fogja vágni a hisztit.

Mit tegyek?


2011. aug. 4. 08:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan azt hiszed, hogy így meg fogsz gazdagodni? Ha ez ennyire egyszerű lenne, akkor mindenki tele lenne pénzzel. Lehet hogy egyszer-egyszer sikerül, de utána elbukod a kétszeresét az eredeti összegnek. Így működik a kaszinó.


Inkább ünnepelj a férjeddel, nem tolnám el az ünneplést egy kaszinózás miatt az biztos...

2011. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Melyik a fontosabb? A férjed vagy a pénz?

Ez értékrendbeli kérdés. Én a férjemet választanám, nekem az többet jelentene. A kaszinós csávó meg majd ráér máskor.

De ezt csak te tudhatod.

2011. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
És ha elveszíted azt a 10 ezret is? Akkor aztán...
2011. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

évforduló.

Kaszinóba anyukád is el tud menni a hapsival,miért kellesz te is?

2011. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Hát ezer más olyan dolog van, amiért hajlandó lennék lemondani az évfordulót és ezt a napot Anyukámmal tölteném. No de egy meggazdagodás célú kaszinózás? Amikor nincs is miből?
2011. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Csak most az egyszer mennék, mert tényleg le vagyunk égve. Dehogy akarok meggazdagodni! Csak annyit szeretnék, hogy kihúzzuk a hónap végéig. A pasi visszaadja a tökét, amit belefektetek ha elbukná, ez benne a jó.

Csak anyám hozzáállása zavar (sajnos együtt élünk) meghát évfordulózni sincs miböl:(


*a töke az hosszú ö, csak ilyen betüm nincs a telefonomon.

2011. aug. 4. 09:01
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kérdés mos komoly? Szegény férjed...
2011. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azért írok ide, hogy megkérjelek rá (és majd lássam az eredményt), hogy írd le mi lett a kaszinózás vége. Én kizártnak tartom, hogy 10e Ft-ból lehet annyit nyerni, de azért kiváncsi vagyok.
2011. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú,hogy egyáltalán fel kellett tenned ezt a kérdést...
2011. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Mindig az emberi kapcsolat legyen az első helyen.Mindig!
2011. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!