Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek? Első évforduló?

Ötletek? Első évforduló?

Figyelt kérdés
Február elején leszünk egy évesek a barátommal.Nem tudom készül e valamivel,de én mindenképp szeretném meglepni őt valami aprósággal.Tit mit adtatok vagy csináltatok az első évfordulóra?
2011. jan. 11. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt kaptam ,hogy elment a haverjaihoz én meg itthon sírtam.

Ennél te már csak többet kaphatsz :)

2011. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el arra a helyre, ahol megismerkedtetek, vagy ahol elcsattant az első csók. Ha meg van, és emlékszel milyen ruhában voltál, vedd azt fel. Köszöntsd őt ott fel pezsgővel, és vegyél mellé valami apró ajándékot. Pl: fényképes kulcstartó, fényképkeret / közös fényképpel/, vagy egy apró plüss figura.
2011. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi megbeszéltük, hogy nem adunk semmit egymásnak. Persze nem mindenki ilyen antiromantikus, mint mi :D

Viszont ha te fontosnak tartod ajándékkal is megpecsételni a dolgot, süthetnél valami finom sütit pl muffint, aminek a tetejét különböző dolgokkal kidekorálod. Ilyesmire gondoltam: [link]

Persze nem pont ilyen mintákkal, hanem valami alkalomhoz illőt.

De jó ötleteket írtak az előzőek is, a megismerkedés helye, vagy a fényképes apróság.

Vagy még egy ötlet, bár gondolom nincs ilyen irányú érdeklődésed, de ha van "kocka" ismerősöd, esetleg kérhetsz tőle segítséget a következőhöz. Az egyik mérnökinfos ismerősöm írt egy programot (vmi kis egyszer akármi volt) ami azt mutatta tizedmásodperc pontosan, h mióta vannak együtt a barátnőjével :) Ez végülis aranyos dolog szerintem.

2011. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neknk is most volt az egy éves fordulónk. Én a windows movie maker programjával ollóztam össze fotókat az elmúlt egy évről tettem alá egy zenét és ezt kiírtam egy cdre. Teljesen meghatódott. :)
2011. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kiment a kertbe, összeszedett egy kis csokornyi virágot, aztán jegeskávéval ébresztett, és sokkal többet jelentett, mintha kaptam volna egy nagy csokor bolti virágot x ezer forintért vagy szívecskés bögrét vagy ilyesmi.. (na jó, mi is antiromantikusak vagyunk:P)
2011. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!