Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5. évforduló, én készülők, őt...

5. évforduló, én készülők, őt meg meg sem lehet találni?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek párom kedvéért, hogy megünnepeljük az 5. évfurdulót, de úgy látszik "egyedül kell ünnepelnem"

Fodrászhoz mentem, kb életemben először, új haj, fazon, szín, és még csak azt sem kérdezi meg hogy hogy sikerült (telón) úgy beszéltük megvár (erre 20 percet képtelen volt várni) Én igy 30 perc helyett 2 óra alatt érek haza, aztán meg őt el sem lehet érni. Kérdeztem hol van, leráz, majd visszahív, most nem ér rá, nem hív vissza, újrahívom 1.5 óra múlva, megint leráz.

Hát milyen pasi az ilyen??


2011. máj. 31. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Talán ő nem akar évfordulózni? Miért kell akkor erőltetni?

Biztosan tudod, hogy ő is szeretné megünnepelni?

2011. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem akar ünnepelni.

Az is lehet, hogy éppen a te baromi nagy és fontos ajándékodért rohangál a városban. Éttermet foglal le, vagy éppen tövig benyal valakinek, hogy meglepjen téged egy aprósággal.


Minek kell egyből 'hisztizni' (már bocs.) ?!?!?!?

2011. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudod mi van, közben meg halálra hisztized magad baszics.


Lehet, hogy készül a te meglepidre, erre nem gondoltál?


Egyébként egyszerű a képlet:


Az eddigi évfordulókat megünnepeltétek?


1. Ha igen: valószínűleg erre is készül.


2. Ha nem: valószínűleg erre sem fog, ha ennek eddig sem volt jelentősége.

2011. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

lehet,h épp azon dolgozik,h minden körülmény stimmeljen,mikor este megkéri a kezed!:)

(remélem tényleg emiatt nem ér rá,és nem azért,mert azt se tudja,milyen nap van ma.)

Majd írj,h végül is hogy sikerült a ma este!drukkolok,és kíváncsian várom a fejleményeket!:)

2011. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Nekem gyanús, hogy készül valamire!


Csak együtt jártok, vagy férj és feleség vagytok? Mert elképzelhetőnek tartom, hogy egy eljegyzést próbál összehozni és megpróbálja veled elhitetni, hogy nem érdekli az egész...

2011. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 szamóca.. ***** válasza:
39%

eljegyzéést? hogy a nők mitössze tudnak kombinálni...

gyanús hogy lesz*rja az évfordulót. nem is nagy dolog, szeressétek egymást minden nap, te pedig fogadd el hogy őt az ilyen dolgok nem érdeklik.

nem tudom miért kell ekkora felhajtást csinálni az ilyen "ünnepekből"

2011. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ma 18:19-es maximálisan egyet értek az általad felvetett két lehetőséggel. Nekem is ez jutott az eszembe, csak gondoltam átolvasom ki mit írt mielőtt válaszolok :)
2011. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy lehet, épp az évforduló miatt ilyen?! Lehet, hogy készül valamivel. Lehet, hogy pont olyannal, amit még az utolsó pillanatokban is intéz, ellenőrzi, hogy minden rendben van, elmegy érte, elhozza, becsomagolja stb.
2011. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért ràz le, mert valami nagy meglepivel készül szàmodra. Elõbb vàrd ki, hogy mi miért történik. Azért én is szeretném majd tduni, hogy mi történt, ird meg légyszives!
2011. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Azert a meglepibe meg ne eld bele magad, mert lehet hogy akkor meg koppansz. Egyebkent nem ertem miert kell ennyire felfujni egy evfordulot. Ugyanolyan nap mint a tobbi, nem fogjatok emiatt jobban szeretni egymast. Mondjuk en maskepp mukodok szerintem mint a tobbi lany, mert szuletesnapot sem szeretek unnepelni, pedig meg csak 17 vagyok:D De az evfordulonkat sem fogjuk (szeptemberben lesz), mondtam neki, hogy eleg ha beulunk egy kavera, nekem nem kell ajandek, meg keszules, meg hasonlo. Szerencsere a O is igy gondolkodik.

Lehet, hogy ajandekozasra keszul, de mint mondtam, ne eld bele magad, mert koppanhatsz. Te tudod mennyire romantikus tipus, eddig unnepeltetek e, stbstb. De amugy szerintem ne hisztizz ;)

2011. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!