Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5. évforduló, én készülők, őt...

5. évforduló, én készülők, őt meg meg sem lehet találni?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek párom kedvéért, hogy megünnepeljük az 5. évfurdulót, de úgy látszik "egyedül kell ünnepelnem"

Fodrászhoz mentem, kb életemben először, új haj, fazon, szín, és még csak azt sem kérdezi meg hogy hogy sikerült (telón) úgy beszéltük megvár (erre 20 percet képtelen volt várni) Én igy 30 perc helyett 2 óra alatt érek haza, aztán meg őt el sem lehet érni. Kérdeztem hol van, leráz, majd visszahív, most nem ér rá, nem hív vissza, újrahívom 1.5 óra múlva, megint leráz.

Hát milyen pasi az ilyen??


2011. máj. 31. 18:11
1 2 3
 21/25 Tinker Bell ***** válasza:

Nana! Azért én nem ásnám el rögtön ezt a pasit!


Nyilvánvalóan rosszul esett, hogy nem úgy készült, mint te, de ezt megbeszélhettétek volna, mert általában ez szokott lenni, ha nincs semmiféle kommunikáció a két fél között.

Az, hogy főhősnőhöz hasonlított tényleg csak vicc volt, az én párom is szokott ilyet mondani, amikor valamilyen ki esetlen cuki állatka van a tévében, hogy én vagyok az (például a Madagaszkárból a kis maki [link] ). Az étkezéses téma egy kicsit felháborít. Tulajdonképpen sajnálod tőle az ételt. Mi is van hogy egy tányérból eszünk és semmi komoly probléma nincs belőle, ha megeszi az utolsó falatokat, akkor keresek mást, ha még éhes vagyok. Ha meg össz-vissz csak egy csokink van, akkor alap, hogy elfelezem!


Szóval benned is ugyanannyi hiba van,mint benne! Ezen el kellene gondolkozni!

2011. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Rettentő hisztis vagy. Szerintem egyáltalán nem akart bántani a barátod, semmiféle jelzővel, csak te ugrottál neki azonnal, mert már alapból haragudtál rá (amiért nem évfordulózik). Az én barátom is mindig mondja hogy szerencsétlen vagyok, meg nyomi, sőt, ha nem adok a csokimból leszemetez, de ez vica-versa működik, és mindketten csak viccelünk. Miért érzed úgy, hogy kihasznál?! Mert kért a csokidból, mert evett a kajádból, vagy mert megkért hogy masszírozd meg? Ez nálunk mind előfordul elég gyakran, mégsem használjuk ki egymást. Kicsit eltúlzod a dolgokat úgyérzem.
2011. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát én inkább furának érzem ezt az egészet. Mint ahogyan az utolsó kettő is írta a viccet érteni kell, venni a lapot. Lehet a méreg akadályozott meg benne amit éreztél.

Kaja: mi is van, hogy egymás tányérjából eszünk. Egyikünket se zavarná, ha a másik megenné az utolsó falatjait.

Csoki: én nem mondom, hogy mindig de sokszor hazahozom a kapott csokit, és itthon megfelezzük. Vagy ha én aznap már ettem valami fincsi édességet, akkor van, hogy hozok neki. Kérdezi kérek e, erre mondom, hogy egyed nyugodtan, én már ettem ma és ezt neked hoztam. Ő is mindig megfelezi a vett édességeket.

Masszás: akármelyikünk megkéri a másikat mindig megmasszírozzuk egymást. Párom szokta mondani, hogy nem, de csak hülyéskedik. Pár perc elteltével magától mondja, hogy feküdjek le, és rögtön jön.


Szóval lehet vannak hibái, de ne feledd, hogy neked is. Mint minden embernek. Még nekem is. :)

2011. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Hát az én barátom sosem masszíroz meg, azt mondja hogy azért mert ő fáradtabb mint én és neki jobban fáj a háta mint nekem! 20ból ha 1 szer megmasszíroz, az is olyan, mint amikor a macskát fél évbe egyszer megsimogatja. Semmi lelkesedéssel, és egy csöpp erőt sem fektet bele, hogy tényleg jó legyen nekem.

Az ő kajájából meg sosem ad, ha éhes vagyok és kérek, akkor is azt mondja, hogy ő éhesebb mint én hagyjam már enni.

Ezért is érzem hogy kihasznál! Addig jó vagyok amig adok neki, de ha már én kérek akkor hátat fordít, és rendszeresen ezt teszi!

2011. jún. 1. 19:12
 25/25 Tinker Bell ***** válasza:

Nektek súlyos problémáitok vannak, elsősorban nem egymással, hanem önmagatokkal!


Olyanok vagytok, mint két óvodás! Ha az egyik ezt, csinálja akkor a másik rákontráz! Ugyanolyanok vagytok!

2011. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!