Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5. évforduló, én készülők, őt...

5. évforduló, én készülők, őt meg meg sem lehet találni?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek párom kedvéért, hogy megünnepeljük az 5. évfurdulót, de úgy látszik "egyedül kell ünnepelnem"

Fodrászhoz mentem, kb életemben először, új haj, fazon, szín, és még csak azt sem kérdezi meg hogy hogy sikerült (telón) úgy beszéltük megvár (erre 20 percet képtelen volt várni) Én igy 30 perc helyett 2 óra alatt érek haza, aztán meg őt el sem lehet érni. Kérdeztem hol van, leráz, majd visszahív, most nem ér rá, nem hív vissza, újrahívom 1.5 óra múlva, megint leráz.

Hát milyen pasi az ilyen??


2011. máj. 31. 18:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerencsere O is igy gondolkodik* elirtam:)
2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy ő már befejezné a kapcsolatot?
2011. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én is utálom a muszájünnepeket...
2011. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nyilván az öt év alatt már feltűnt neked, hogy ilyen.Sajnálom, de magadnak köszönheted, hiába szomorú amit írsz.
2011. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, és azt mondja, épp elég baja van, mint hogy ilyenekkel foglalkozzon meg hogy én fárasszam!

Tegnap ő volt az aki az eszembe juttatta, mert én azt sem tudom mikor milyen nap van, annyi dolgom van most. De azért este 1 órát rámszánhatna, de szokás szerint nem fog.

És még tavaly mondta, hogy majd az 5.et megünnepeljük. Hát úgy látszik csak a levegőbe beszél.

2011. máj. 31. 19:17
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Férfi.
2011. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nehéz eset!
2011. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 szamóca.. ***** válasza:
nekik ezek a dolgok nem fontosak. ezt meg kell értenetek, nem azért sz*rja le mert nem szeret, nem is azért mert megcsal, egyszerűen nem érdekli őket, és nem is értik hogy nektek ez miért olyan fontos. persze, emg leeht kérni őket hogy tartsák számon, de ha elfelejtik nem kell mindenfélét belemagyarázni. fogadd el hogy neki ez nem fontos, és nem rosszindulatból csinálja.
2011. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

volt aki kérte, hogy írjam meg hogy sikerült az este. Hát mint mondjak, elég sz*rul.

Elkezdtünk filmet nézni, egy vígjátékot, és a filmen szereplő nő elég szeleburdi, naiv, butuska, ügyetlen nő volt, és a barátom röhögve mondta, hogy "te is ilyen vagy". Miközbe tudom hogy nem vagyok olyan, csak ő idegesíteni akart. Kértem hogy fejezze be és egész este ezt hallgattam. Aztán meg kérte, hogy masszírozzam már meg, mondtam neki hogy nem, de legalább vagy 10x kérte, és mondtam neki hogy nem, mert mindenféle h*lye jelzőt aggatsz rám. Erre az a válasza, hogy ugyanmár, ő csak viccelt! Aztán otthon volt, evett, de képes volt a fél kajámat elszedni, hogy ő milyen éhes, aztán még az 1 csokimat is meg akarta enni, és mikor nem akartam neki belőle adni, besértődik és lek*csögöz. Mondom neki hogy hozhattál volna egy tábla csokit akkor lett volna mit enni, ezt meg tesómtól kaptam, úgyhogy szorry. Tv-nézés közben én elaludtam, direkt kértem ha álmosnak érzi magát kapcsolja ki a tv-t vagy állítsa be az időzítőt, erre fél 3kor arra kelek, hogy még szól a tv. Szóval jó sz*r volt az este. Mondtam is neki, hogy úgy érzem kihasznál. Nevetve bólogat, aztán mikor már állok fel hogy elzavarom, mondta hogy csak h*lyéskedett.

2011. jún. 1. 15:14
 20/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Leköcsögöz a pasid és te még nem dobtad ki? Megérdemled akkor.
2011. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!