Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló vagy kaszinó?

Évforduló vagy kaszinó?

Figyelt kérdés

Augusztus 7.-én lesz az 1. házassági évfordulónk. Mivel aznap indulunk Németországba, megbeszéltük, hogy elötte tartjuk, 5.-én pénteken (pedig a szombat is szabad, mindegy).

Apámnak van egy lakótársa, aki 14 éve rendszeresen rulettezik, nagyon szép összegeket nyer (persze bukik is). Mivel nagyon le vagyunk égve anyagilag (én is meg anyám is), megbeszéltük, hogy elmegyünk vele és feltornássza nekünk a 10 ezret akár 180 ezerig is...

Csak az a baj, hogy pont pénteken ér rá az úriember. A férjem meg megsértödött, hogy inkább elmegyek kaszinózni. Mikor le akartam mondani, akkor meg anyám sértödött meg, hogy évfordulót máskor is lehet tartani, de ez a férfi ritkán èr rá és a pénz fontosabb, rakjam át szombatra.

Szerintetek? Úgy össze vagyok zavarodva, nem tudom melyik farkam harapjam...

Szívem szerint elmennék pénteken kaszinóba, szombaton meg évfordulóznék, de párom be fogja vágni a hisztit.

Mit tegyek?


2011. aug. 4. 08:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
tartsátok az évfordulót a kaszinóban
2011. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
51%
Kamuszagú kérdés...
2011. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%
Az azért elmond valamit a férjed iránti érzelmeidről, hogy inkább kaszinóba mennél, minthogy vele ünnepelj. Nehogy az első házassági évforduló egyben az utolsó is legyen.
2011. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én rendszeresen pókerezek és rulettezek online és élőben is...

Alapszabály: Azt a pénzt játszom el ami nem fog hiányozni a költségvetésünkből!!!

Hónap közben gyűjtöm a százast meg a kétszázast és ha játszani akarok vagy akarunk a Párommal akkor elmegyünk egy terembe!

ENNYI!

NEM AZT A PÉNZT TESZEM FEL AMIN A MEGÉLHETÉSÜNK MÚLIK!

Sokat nyertem már és sokat is vesztettem... Nem fáj mert körülbelül egálban vagyok! Persze forintra pontosan nem tudom...

Van egy Közös fiúnk! Először is Neki legyen meg mindene, egészhavi bevásárlást egyszerre rendezzük el hónapközben csak zöldségért meg kenyérért megyek ki!

Sose fordulna meg a fejemben hogy az utolsó tízesünkkel játszam! Márciusban voltunk utoljára játszani mert azóta hiába gyűjtöttem össze a pénzt kellett másra! Van egy sorrend!

Párom sem megy a haverjaival sörözni én sem játszom!

2011. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%
hát te mekkora h@lye vagy.inkább a férjednek kellene elgondolkodnia akar e még egy évfordulót...
2011. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom miért szóljátok le! Elég szar dolog mikor nem tudod kihúzni a hónapot és jön egy ilyen alkalom amikor még csak bukni sem bukhat és leüvöltitek, hogy ez marhaság. Szerintem bármelyikőtöknek felvetülne egy ilyesfajta lehetőség, élne vele. Nemde? Egyszer élünk. Mai világban meg kell ragadni az ilyen alkalmakat...


Kérdezd meg a férjed kedvesen, hogy szombathoz mit szólna. Mond, ha nyertek esetleg pár ezret máris jobb lesz a helyzet. Nem hiszem, hogy nem érti meg.

2011. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem, hogy miért nem tud az anyád egyedül menni azzal a pasival.
2011. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
68%
Én a férjemet választanám.De a kérdésben van valami amit nem értek.Ha nincs pénzetek akkor miből mentek Németországba?Mert oda kell ám a sok euró.Évfordulót lehet szerényen is tartani.Mi is úgy szoktuk.Itthon.Megvacsorázunk,iszunk mellé egy pohár finom vörösbort,(mi a pezsgöt nem szeretjük),aztán vacsi után átmegyünk a kanapéra leülünk iszunk még egy pohárkával,közben megbeszéljük az elmúlt éveket.Zenét is rakhatsz fel.Nálunk ilyen egy évforduló,és nem is vágyok nagyobb luxusra.Azt amit arra költenénk inkább a gyerkőcünkre fordítjuk.Szóval inkább abból a tizesböl menj és költs párezret az évfordulóra.
2011. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%

Te KOMOLYAN ezen gondolkozol? Első évfordulótok, ember! De ha a 77. lenne akkor sem lehetne kérdés, hogy vele töltöd vagy kaszinózol!

ANYUD MENJEN EGYEDÜL, HA ANNYIRA RAGASZKODIK A KASZINÓZÁSHOZ!

2011. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
ha pedig nyernétek akkor nem hiszem, hogy nem járnátok vissza. Aki egyszer megtapasztalja hogy milyen érzés ilyen könnyes nagyobb összeghez jutni az nehezen tud leállni.
2011. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!