Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos!? Te mennyiből élsz...

Fontos!? Te mennyiből élsz meg? Mi megélnénk ennyiből szerinted? Írj!

Figyelt kérdés

Nem a legjobb kategória, de ne rakassatok át kérlek, mert itt normális emberek írnak.


Szóval: nagy lépésre szántuk magunkat (hogy miért, az nem lényeges).


4-en vagyunk. A férjem, a gyerekek (12 évesek) és én.


Szeretnénk egy nagyon szép/nagy/jó helyen lévő albérletbe költözni, de akkor a élelmiszerpénz négyőnkre egy hónapban: 63.000 ft lenne.


Ez csak az élelmiszer, ill. az "iskolába vinni valók"-ra lenne.


Ennyiből meg lehet élni? Szerintetek ez már kényelmetlen lenne?


Ezen felül kifizetnénk: a lakbért, telefont, netet, hitel törlesztőt, bérletet a gyerekeknek, közös költséget, ebédet a gyerekeknek, diákhitel törlesztőt.


Bocsi, hogy hosszú. Írnátok?? Nektek ez hogy alalkul?


Ez fontos most nekünk. Jól kell kalkulálnunk.


Előre is köszönöm nektek!


2011. aug. 3. 21:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a kérdező csak veszekedni akar és vitát szítani. Tisztán látszik, hogy másik sokkal kevesebből élnek.
2011. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!! Nekem nem egyértelmű. Nem vitát szítok, csupán 24 éves vagyok és tapasztalatlan!!! A gyermekek örökbefogadottak (a testvéreim). És bizony nincs se apukám, se anyukám már akitől ezeket megkérdezhetném!!


Most már jobb neked??

2011. aug. 4. 18:28
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem a tiéd hogy ennyi idősen a tesóidat neveled.


Én úgy vélem ki lehet jönni ennyiből ha te főzöl, és ahogy írtad ez a pénz csak kajára menne.

2011. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!