Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit gondolnátok, ha a...

Szülők, mit gondolnátok, ha a lányotok bezárkózna a szobájába 1-2 napra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy le se menne enni a konyhába, semmi. Nem is látnátok.

Nem akarom, hogy aggódjanak, de nagyon elegem van az emberekből, senkit nem akarok látni egy ideig.


15/L


2011. júl. 23. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
Legalább nem idegesítenek fel annyira, hogy kiboruljak. Na az tényleg senkinek se lenne jó
2011. júl. 23. 22:57
 62/78 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán bedepiztem, na az tényleg ilyen hiszti volt. "


Még annyi: a depresszió nem hiszti, ahhoz hogy abból kigyere, segítség kell, az komoly betegség.

2011. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:

De rengeteg hiszti is volt akkor.

Szüleimmel is nagyon rossz volt a kapcsolatom

2011. júl. 23. 22:58
 64/78 anonim ***** válasza:

Lehet nem azért néznek mert csúnya vagy,a csúnyákat nem nagyon nézik meg.

Nem öltözködsz furcsán?Engem anno rocker koromba bámultak:)

Nameg ne keseredj el, 16 éves koromig senki nem akart mellém ülni,olyan ronda voltam.Aztán valahogy összekaptam magam és ma meg le se tudom vakarni a pasikat.

Még sokat fogsz válltozni,olvass sminkes blogokat,cosmopolitant stb.

Én is hülyeségnek tartottam,de meglett az eredménye.Elég rossz izlésem volt.

Sötét vastag szemöldököm,csálé fogam,pattanásaim,szemüvegem.Hányni tudnék az akkori képeimtől.

Mindenkiből lehet szebbet faragni,csak akarni kell:)

2011. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nagyon ronda vagyok. Nem az arcommal van a baj, a testemmel. Bár változtatok, de nem megy egyik napról a másikra
2011. júl. 23. 22:59
 66/78 anonim ***** válasza:
9%

A komment megírásának időpontja: ma 22:51


ebből látszik mennyire gyermeteg, félreszocializált kis takony kölyök vagy


ha én jóanyád helyében lennék, akkora pofont kapnál, hogy a fal adná a másikat, ha tetszik, ha nem (negatív visszacsatolás esetén fennáll az ismétlés lehetősége)

2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy hisztiztél, de depressziós nem lehettél. Az nem egy pár hetes-hónapos nyafogás, amit pár bulizással a haverokkal el lehet felejteni. Az betegség.
2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Hát ha változtatsz,akkor meg ne csüggedj,2 év alatt ha nagyon akarod bomba nő lehetsz.

Ha meg az a gond,hogy kövér vagy,akkor is van pozitív oldala,pl. fogyás után megmarad a nagy mell sokaknál:)

na de mos megyek aludni,ne keseregj,fel a fejjel!

2011. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:

Kb azóta úgy őszintén sose voltam boldog.. Lehet akkor tényleg depressziós vagyok..


Nem bebeszélem magamnak, de amúgy a borderline "tünetei" is totál egyezőek velem :S

2011. júl. 23. 23:03
 70/78 A kérdező kommentje:
Jó éjt :)
2011. júl. 23. 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!