Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit gondolnátok, ha a...

Szülők, mit gondolnátok, ha a lányotok bezárkózna a szobájába 1-2 napra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy le se menne enni a konyhába, semmi. Nem is látnátok.

Nem akarom, hogy aggódjanak, de nagyon elegem van az emberekből, senkit nem akarok látni egy ideig.


15/L


2011. júl. 23. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 2 éven keresztül volt ez, és igen, ez kamaszhiszti csak nekem volt okom is rá nem kevés, de mégis kinőttem. De ha neked is van okod, akkor mondd, mert nem tudnak/tudunk segíteni. kérdésedre válaszolván megkérnélek h nyisd ki, ezt játszanám fél órán át, ha nem nyitnád ki, betörném az ajtót, ha nincs kulcsom és kiküldenélek dolgozni, vagy haverkodni, mivel ha munka van, akkor nincs időd ilyen érzésekre, ha meg haverkodsz akkor meg kedved nincs.
2011. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
63%

ez nem kinek rosszabb az élete vetélkedő.

Van aki mindent túlél,de van akinek elég kevesebb,hogy elszakadjon a húr.

2011. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:

Na hát akkor lássuk

12 évesen megismertem egy fiút, fél évig együtt voltunk. Aztán bedepiztem, na az tényleg ilyen hiszti volt.

14 éves voltam, amikor összejöttem vele újra. 9 hónapig voltunk együtt.

Aztán jött 3 hónap szünet.

Majd megint 9 hónap együtt, és 2 hónapja szakítottunk.


Lelkileg teljesen romboló kapcsolat volt annak ellenére, hogy ő volt egyben minden. Legjobb barátom, lelki társam.

Drogozott is, sőt még én is használtam cuccokat rövid ideig...

Volt pár dolog ami totál lerombolta az önbizalmam, erről nem szeretnék beszélni.


Bár minden ellenére nagyon szerettük egymást, és eszméletlenül hiányzik...


Ráadásul a családdal sem oké minden, de erről meg aztán végképp nem akarok beszélni.


Ez minden leegyszerűsítve, ebben sok durva dolog nincs benne

2011. júl. 23. 22:49
 54/78 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem csinálsz semmit. Annak idején én már 15 évesen dolgoztam pénzért és sohasem unatkoztam, nem is volt semmi baj a szüleimmel. Keress valamilyen diákmunkát, nem megerőltető, vagy menj ki füvet nyírni vagy olvass könyvet, tanulj idegen nyelvet, menj kirándulni a közeli erdőbe vagy strandra, lényeg hogy foglald el magad hasznosan, csinálj valamit, amit szeretsz vagy érdekel.
2011. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
77%

rátörném az ajtót, megnyakalnám és elmagyaráznám az elkényeztetett takony kölyöknek, hogy amíg az IQ szintje nem éri el az életkorát, addig nem látja többet a kulcsot


hátha nem késő..

2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

Csúnya vagyok, utálok emberek közé menni...


A múltkor annyira megnéztek a buszon, azt hittem ott süllyedek el szégyenemben..

2011. júl. 23. 22:50
 57/78 A kérdező kommentje:
Te vagy ám a nagy IQ-harcos.. Tudod, az IQ nem növekszik az életkorral. De nem is csökken, szóval te születésedtől kezdve gyökér vagy
2011. júl. 23. 22:51
 58/78 anonim ***** válasza:
Neked tényleg pszichológus kell, és remélem a szüleid elrángatnak akár akarod, akár nem.
2011. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:
Ők semmiről sem tudnak, de szerintem nem is érdekelné őket.
2011. júl. 23. 22:52
 60/78 anonim ***** válasza:

A bezárkózással mit akarsz elérni?

Attól megszűnik a probléma? Nem, az két nap múlva is ugyanaz lesz.

2011. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!