Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit gondolnátok, ha a...

Szülők, mit gondolnátok, ha a lányotok bezárkózna a szobájába 1-2 napra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy le se menne enni a konyhába, semmi. Nem is látnátok.

Nem akarom, hogy aggódjanak, de nagyon elegem van az emberekből, senkit nem akarok látni egy ideig.


15/L


2011. júl. 23. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
63%

De valami konkrét dolog biztosan történt, ami miatt erre a döntésre jutottál. Mi volt az?

Írhatsz privit is, ha itt nem akarod részletezni.

2011. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:

Talán jobb lesz így, mert ma is majdnem elszakadt a cérna...

Ha én kiborulok, annak nem lesz jó vége :S Török, zúzok.. Jobb esetben csak magamban teszek kárt

2011. júl. 23. 22:12
 13/78 A kérdező kommentje:
Semmi konkrét, csak nem vagyok jó passzban
2011. júl. 23. 22:12
 14/78 anonim ***** válasza:
Szerintem menj pszichológushoz. Nem ciki egyáltalán szakemberhez fordulni.
2011. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem megyek...
2011. júl. 23. 22:15
 16/78 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus kamaszhiszti. Nekem is volt, utólag visszagondolva idiótán viselkedtem.
2011. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:
Nem viselkedek idiótán, nálam ez a "kamaszhiszti" már lecsengett 1-2 éve. Na akkor tényleg idióta voltam.
2011. júl. 23. 22:18
 18/78 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ezzel semmibajom.De enned meg innod kell mert elfogsz ájulni és ha ez lesz akkor a szüleid nem fogják azt tudni.Várd meg míg nem lesz senki otthon aztán esetleg rendelj 1pizzát.Vagy vigyél fel pár olyan kaját ami eláll több ideig.
2011. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez a 15 éves "kamaszkór" amikor a gyerekek ennyi idősen magukra akarják vonni a figyelmet,nincs igazából semmi bajuk csak unják az életüket és azt akarják hogy rájuk figyeljenek,miközben ezt ők észre sem veszik. Én is voltam 15 éves tudom mit érzel. Azt hiszed minden rossz,eleged van mindenből lassan meg is akarsz majd halni de hidd el majd túl leszel rajta. Ha ahhoz van kedved zárkózz be nyugodtan,szerintem a szüleidnek is jobb ha nem készíted ki őket idegileg.

Én a helyedben inkább elmennék a haverokkal valahova (persze gondolom neked nincsenek mert akkor nem lennél depressziós) vagy elmennék dolgozni,ha nyár van és sz*r az idő legalább értelmesen töltsd el.

2011. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

Nem kell rám figyelniük, a társaságukra sem vágyom.

Barátokra sincs szükségem.

2011. júl. 23. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!