Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam a szüleimmel,...

Hogy tudassam a szüleimmel, hogy van barátnőm vagy hogy ne nyitogassanak be a szobámba mert "azt" csinálom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, eddig még nem volt barátnőm. És hát kicsit "szégyellős" vagyok. Meg azt se fogják fel, hogy nem nyitogathatnak be a szobámba, mert valamikor el kell intéznem "azt" is.
2011. júl. 22. 21:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%
TOMAtm...én örülnék ha elmehetnék itthonról.De mivel már te is mondtad 'kislány' vagyok,ezért még nem lehet.Nem tuskózlak le.Egyébként teljesen egyetértek veled,tudom milyen szánalmas pitsa vagyok(mondjuk nem érzem magamat annak,de látom egyre többen belém kötnek,szóval biztosan az vagyok).
2011. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 mimano ***** válasza:
25%
Hagyjátok, még kislány. Nem érti még.
2011. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy a szüleié a ház, az az ő szobája. A saját szobája.
2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
97%
"Anya, apa, mostmár azt hiszem, elég nagy vagyok ahhoz, hogy tiszteletben tartsátok a magánszférámat. Ha csukva van az ajtó, kérlek, kopogjatok!"
2011. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
3%
Hát már elnézést, de én, mint szülő nehogy már azért ne mehessek be a saját gyerekem szobájába, mert önkielégít! Hát ne tegye! Egyébként is gyerek még egy 14 éves ehhez.
2011. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
97%

Szülőként baromira nem érzek késztetést, hogy 10 percenként benyitogassak a gyerekemhez... Miért tenném?

Belegondoltál már, mennyire fog szorongani a gyereked, és miféle szexuális problémái lesznek 5 év múlva?

2011. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%

22:34

Remélem anyaként tudod, hogy bár nem tudatosan, de az ovisok is maszturbálnak?

Egy 14 éves meg már sajnos bőven nemi életet él, nemhogy masztizzon..


Hol élsz te? És így várod, hogy normális kapcsolatod legyen a gyerekeddel?


Ja, és csak hogy még jobban megbotránkozz: a maszti teljesen normális dolog, és kb minden gyerek csinálja kb 10 éves korától.

2011. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
80%
Azoknak a válaszolóknak üzenem, akik azt írták: "az ő háza, ő tart el, és neked kuss a neved"... Egyetlen olyan csoport van, akik kopogás nélkül rád törhetik az ajtót, és azok a kommandósok (és bár hiába tehetik meg ezt, még ők is kopognak). Az, hogy van egy szobád, az azt jelenti, hogy a TIÉD. Nem érdekel, hogy ők tartanak el, nekem akkor is vannak dolgaim, amit egyedül csinálok. Nekik hogy esne, ha én rájuk nyitnám az ajtót, mikor d*gnak??? Szivárványlánynak van igaza, elég taplóság, ha rád nyitnak, hagyhatnának egy kis teret neked is.
2011. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
93%
Még a kutyatartók is megtanulják, hogy a kutyát a saját helyén ne bántsák. Azért ez durva, hogy a gyerek csak kussoljon, nincs neki semmije egy házban.
2011. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
16%

Ne rejszolj, mert megvakulsz.

Én vagyok rá az élő példa, egyszer megtettem.

Ezt már diktáltam valakinek és ő írta le.

2011. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!