Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam a szüleimmel,...

Hogy tudassam a szüleimmel, hogy van barátnőm vagy hogy ne nyitogassanak be a szobámba mert "azt" csinálom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, eddig még nem volt barátnőm. És hát kicsit "szégyellős" vagyok. Meg azt se fogják fel, hogy nem nyitogathatnak be a szobámba, mert valamikor el kell intéznem "azt" is.
2011. júl. 22. 21:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
26%

"Álljon ki magáért...az ő szobája."


Tévedsz... Az a szülei lakása, így a szoba is az övéké:D

2011. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%
Omfg...nagyon jó a felfogásotok :D
2011. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 mimano ***** válasza:
17%

Bizony gyerekek, amíg ők tartanak el titeket az van amit ők akarnak!

Bár meg kell jegyeznem: a tiszteletet akkor is meg kéne adni, amikor már önfenntartó vagy, hisz ők a szüleid.

2011. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%
Na, akkor figyeljetek csak! /UTOSÓ!/ Hiába a szülőké a lakás, az ő szobája az Ő SZOBÁJA! Mint ahogy a szülők szobája is a SZÜLŐK szobája. Magánszféra!!! Ehhez joga van, ha már kapott egy szobát!
2011. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi.x'D
2011. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%
Rainbow.Girl az a "nehogy már ő mondja meg mit csinálj :D" téll nem kellett volna a végére... a te stílusoddal van a gond.... álljon ki a saját szobájáért? mert aztán téll az ő nevén van a ház, és ő keresi meg a pénzt, amiből eszik, meg fizetik a netet, hgoy tudjon mire recskázni, 2 évvel vok idősebb nálad, de szellemileg minimum 10 évet verek rád.... ennyi idősen még kussolnod kell, és örülnöd, hogy van családod.... viszont, hogy ne csak a hülye pitsákkal beszélgessek a kérdésedre válasz: jó, ha akarjuk, vegyük úgy, hog y az a saját szobád, de egy dolog van,, ami tutira a sajátod: a magánszférád, amit megkérhetsz a szüleidtől,m hogy ne lépjék át állandóan a kérésed nélkül, határozottan ki kell jelenteni, de ne annyira, hogy úgy érezzék, hogy ki akarod ütni őket a nyeregből, mert akkor gondok lesznek, csak annyira, hogy figyelmesebbek legyenek
2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
7%
Te most tulajdonképpen ugyanazt mondtad el amit én,csak más stílusban :)
2011. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

Engem a családban csak a bátyám "tisztel"... Ő az egyedüli aki kopog, és én is kopogok. De én mindenhová... Fürdőbe stb.

Anyukám egyszerűen nem képes felfogni, hogy illik kopogni... Már kezdem rászoktatni, de még most is csak ott tartunk, hogy kopog és már nyit is... -.-

17/L

2011. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 TOMAtm ***** válasza:
20%

hát igaz h én kopognék ha bemegyek valahová,de ha nem tetszik valami kisrénbógörl akkor elhúzhatsz a sunyi p*csába a lakásból.joga van meg ilyenek,na ne viccelj.amíg eltartanak,addig kussolsz,ülsz,meg örülsz h nem az utcán kell aludnod.az a helyzet h ez van,a szülők gondoskodnak rólad,ahogy majd te fogsz a gyerekeidről és amíg fel nem nősz és a saját lábadra nem állsz addig az van amit irtam feljebb.most letuskózhatsz nyugodtan,de majd ha anya leszel ugyan ezt fogod gondolni a lázadó kis nyomi kölkeidről mint amit írok.

és nem maradi vagyok csak nem tetszik a tis tapló stílusod,igen kisleány vagy te még ahhoz h beugass bárkinek.

bocs az offért.

2011. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Rinbow girl, annyira gyerek vagy meg, ez sok mindenbol latszik, de legfokeppen az idiota smıley-aidbol, meg abbol, hogy nem birod ki, hogy ne a tıed legyen az utolso szo.


Keso van, menj aludni!

2011. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!