Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam a szüleimmel,...

Hogy tudassam a szüleimmel, hogy van barátnőm vagy hogy ne nyitogassanak be a szobámba mert "azt" csinálom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, eddig még nem volt barátnőm. És hát kicsit "szégyellős" vagyok. Meg azt se fogják fel, hogy nem nyitogathatnak be a szobámba, mert valamikor el kell intéznem "azt" is.
2011. júl. 22. 21:19
1 2 3 4
 1/34 TOMAtm ***** válasza:
91%
szerelj fel egy zárat vagy egy reteszt.10 perces meló.
2011. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 TOMAtm ***** válasza:
91%
esetleg nyomtasd ki egy lapra h kopogj mielőtt belépsz,bár mondjuk normálisabb helyeken szoktak kopogni:S
2011. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
"ne zárjam be az ajtóm, mert ha rosszul leszek mi lesz velem" -.-
2011. júl. 22. 21:23
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
Akkor menj a WC-re hegyezni a répát...
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 mimano ***** válasza:
100%
Nálam is mindig folyamatos volt a benyitogatás, meg a járkálás, de amikor barátnőm volt nálam, akkor mindig kopogtak... Szerintem nálad is venni fogják a lapot! Én mindig úgy álltam hozzá, hogy csak egyszer kell benyitniuk...aztán majd kopogni fognak.
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%
A saját szobádban jogod van bezárni az ajtódat szerintem inkább zárd be minthogy benyissanak hancúr közbe, megfogják érteni, vagy kérd meg őket, hogy amikor ott vagytok kettesben akkor ne nyitogassanak be.
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
19%
Menj el a WC-re és ott csináld, vagy akkor amikor a szüleid már alszanak. De amúgy nem vidd túlzásba a fäszverést!
2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"ne zárjam be az ajtóm, mert ha rosszul leszek mi lesz velem"


Jaj de sz@r duma már bocsánat. Egyszerűen nem akarják tudomásul venni hogy lassan felnősz és már vannak olyan dolgaid amikhez semmi közük.


És én is ajánlom a reteszt. 2 perces meló ha csináltál már ilyet.

2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%

"ne zárjam be az ajtóm, mert ha rosszul leszek mi lesz velem"


Az én anyám is ilyen.Nyugodtan zárd be,nehogy már ő mondja meg mit csinálj :D


13l

2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8%
Álljon ki magáért...az ő szobája.Mellesleg nem tetszik a stílusod.
2011. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!