Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kidobott itthonról. Mit...

Anyám kidobott itthonról. Mit tehetek, ha már elmúltam 18?

Figyelt kérdés
Hogy érthetőbb legyen leírom nagyjából a történetet.8éves voltam amikor elváltak a szüleim.Anyám nem engedte, hogy tartsam a kapcsolatot apámmal, mert féltékeny volt, hogy őt jobban szeretem.Eléggé megromlott a kapcsolatunk, hogy nem láthattuk egymást.Ráadásul, szó szerint egyik napról a másikra másik "apám" lett, akit tiszta szívből gyűlölök, viszont anyám imádja és mindig én vagyok a rossz.Így vele is a kapcsolatom lassan 10 éve megromlott és teljes utálattá alakult mára.Most, hogy betöltöttem a 18-at elzavart.Budapestre kéne jutnom, hogy tudjak hol lakni, de elvette az összes pénzem.Ilyenkor mi a teendő?Előre is nagyon köszönöm. 18/L
2011. júl. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
76%
"Most, hogy betöltöttem a 18-at elzavart" nem azt mondta, hogy már ki is dobta...
2011. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom közölte vele, hogy nem látják szívesen.
2011. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
80%

Ha a te pénzedet vette el, az lopás! (Ha az apád neked küldte, akkor is)


Az apádat mindenképp keresd fel, és tartsátok a kapcsolatot, de ilyen esetben lehet hogy mégiscsak jobb ha külön próbálsz költözni.


Egyébként attól még, hogy a 18-at betöltötted, felelősséggel tartozik irántad, bár nem muszáj hogy nála lakj, de addig amíg nincs biztos megélhetésed, legalább pénzt adhatna!


Egyébként bliccelhetsz nyugodtan, ha elkapnak akkor az anyád adatait diktáld be! Maximum leszállítanak, anyádnak meg küldenek egy csekket. A következő busszal/vonattal mész tovább.


Merre laksz egyébként?


F/18

2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
20%
Honnan internetezel?
2011. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 Tomas123 válasza:
65%
Állj elé és mond neki hogy az állatvilágban sem dobják el az állatok a gyermeküket, sőt az életük árán is megvédik őket, és ha ő ilyen primitív érzelmileg Hogy akár mi is történik nincs benne az az érzés hogy mégis csak a gyereke vagy akkor soha nem lesz semmilyen boldogsága az életben, és örökké ott lesz az életében hogy eldobta a saját gyerekét.Mond hogy te még így is szereted.Éreztesd vele hogy szeret még ha te ezt el sem tudnád képzelni. Hidd el.Kipróbált módszer.Ha te is szereted akkor is megéri hiszen változik a kapcsolatotok, jó irányba, ha pedig dühös vagy rá akkor pedig a kezedbe fogod tartani és te fogod irányítani, a továbbiakban.Ez nem átverés, hiszen hogy lehetne egy 8-10-15-20-éves gyerek hibás bármiért is az életében.Jegyezzétek meg. Mindig a szülő a hibás.És ha gyereketek lesz akkor se felejtsétek el hogy ha gond van a srácokkal akkor ne hibáztassátok őket.Úgyhogy rajta.Akár mi is történt Szerezd vissza anyádat hiszen ő a hibás, és mivel nem nyit feléd ezért bűntudat nélkül átvághatod a fejét a jó ügy érdekében, mert te csak azt szeretnéd hogy szeressen, ami természetes lenne egy családban.Később elmondhatod neki.22 Éves vagyok 2szer voltam kidobva, mindkétszer anyám miatt.Most a családi vállalkozásban dolgozom és minden nap ott ülök anyám mellett aki most már szeret, és én is viszont szeretem.Fél évig kellett csak úgy tenni mintha szeretném fél év után már mindent elfelejtettem.Hass az érzelmeire.Ha elmész elrontod az életed, és soha senki nem fogja megérteni, és egész életedben dühös leszel.Csináld ahogy mondtam és így boldog életed lesz.Szurkolok
2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Még "itthon" vagyok.Holnapig van időm összepakolni a cuccaim és eltűnnöm.
2011. júl. 13. 16:33
 27/61 anonim válasza:
85%
Nincs facebookod/iwiwed/myviped, ahol esetleg meg tudnád találni édesapádat?
2011. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
74%

Hogy mit csinálj?

Hát először is menj be az első templomba/mecsetbe/zsinagógába (a megfelelő rész aláhúzandó), és adj Hálát a Jóistennek, hogy megszabadultál anyádtól.


Nincs barát, barátnő, osztálytárs, akinél aludhatnál, és adna kölcsön? Vagy akár valamelyik tanárod, akivel jobb a kapcsolatod?

2011. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
74%
Biztos van otthon pénz, lopd el este, aztán gyorsan húzz el onnan.
2011. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
81%
Pesten kihez mennél?
2011. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!