Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kidobott itthonról. Mit...

Anyám kidobott itthonról. Mit tehetek, ha már elmúltam 18?

Figyelt kérdés
Hogy érthetőbb legyen leírom nagyjából a történetet.8éves voltam amikor elváltak a szüleim.Anyám nem engedte, hogy tartsam a kapcsolatot apámmal, mert féltékeny volt, hogy őt jobban szeretem.Eléggé megromlott a kapcsolatunk, hogy nem láthattuk egymást.Ráadásul, szó szerint egyik napról a másikra másik "apám" lett, akit tiszta szívből gyűlölök, viszont anyám imádja és mindig én vagyok a rossz.Így vele is a kapcsolatom lassan 10 éve megromlott és teljes utálattá alakult mára.Most, hogy betöltöttem a 18-at elzavart.Budapestre kéne jutnom, hogy tudjak hol lakni, de elvette az összes pénzem.Ilyenkor mi a teendő?Előre is nagyon köszönöm. 18/L
2011. júl. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
46%
Ha Pesten lenne munkád és lakhatásod, akkor próbálj meg bliccelni, ha lebuksz később kifizeted a bírságot.Nem tudsz édesanyáddal beszélni? Mégiscsak a gyereke vagy, nem érdekli mi lesz veled?
2011. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
87%
Lopj el otthonról amit csak tudsz: pénzt, értéket. Zálogosítsd el az ékszereket, műszaki eszközöket, vágd zsebre a pénzt és irány a nagyvilág. Anyádat meg soha egy fillérrel se segítsd majd ki, bárhogy kéri is.
2011. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim válasza:
100%
A banktól meg tudod kérdezni hogy honnan utalják a számládra a pénzt, nem? Esetleg így megtudhatnád apud címét.
2011. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
83%
"jó" ötlet lenne ez a "vegyél ki a bukszájából pénzt" dolog, de az a baj, hogy feljelenthet. És ahogy leírtad, hogy milyen az anyád, biztos megteszi..:/
2011. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim válasza:
68%
Esetleg nem tudnál apádhoz menni átmenetileg (már ha tudod hol lakik)? Akármilyen rossz a kapcsolatotok, ilyen helyzetben elképzelhető, hogy befogadna.
2011. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kérnék kölcsön barátoktól ismerősöktől még a szomszédtól is. Segítenék a piacon árut pakolni vagy elmennék napszámba de biztos nem maradnék ott. Anyád nem anya csak egy nő aki megszült egy gyereket. Menj és ne nézz vissza kezdj új életet és felejsd el azt a nőt.
2011. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
29%
Most honnan internetezel?
2011. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
37%
Utolsónál a pont..
2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

2012-ben fogok érettségizni.

Nem merek elvinni semmit, mert ahogy az egyik válaszoló is írta feljelent, ahogy ismerem. Neki vágnék a világnak, de egyedül nem nagyon merek.Azért csak a 21.század.

2011. júl. 13. 16:26
 20/61 anonim ***** válasza:
30%

Khm... khm...

Talán nem írtam elég hangosan:

Most honnan internetezel?

2011. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!