Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elküldene itthonról 16...

Anyám elküldene itthonról 16 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom pesten lakik...ő is 16 éves.Köztünk 120km távolság van,és ugy oldottuk volna meg a talikat,hogy havonta 1x vagy 2x találkoznánk..anyám nem akarja ezt,mert mondta h ő nem fog nekem adni pénzt a buszjegyre...sajnálja tőlem,egyedül nevel a hugommal,de ő jobbnak látja h ha oda költöznék hozzájuk..

4hónapja vagyunk együtt,a barátom is a szüleivel lakik..meg még sok mindenkivel

Egy kis albérletben lakik ő,anyja,az apja,a bátyja,akivel jóban vagyok,a bátyjának a felesége,aki nekem a nővérem,nekik van egy 8 hónapos kislányuk,ott lakik még a pasim nővére,aki 28éves,neki a fia 8éves plusz a férje is.

Rengetegen vannak egy heylen

de nekem ugy kényelmetlen lenne ugy ott lakni.

A nővére már tervezgeti h elmennek onnan...de hát ki tudja h mikor mennek el onnan.

addig én nem akarok oda menni,amig ott vannak..

most mit csináljak??

ha vmire kiváncsiak vagytok,irjatok...

döntésképtelen vagyok


2011. szept. 3. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
miért nem a barátod költözik hozzátok ... ?
2011. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnál 1-2 hétvégi napon dolgozni? Akkor már meglenne a buszjegyre a pénz, és ebbe nem tudnának belekötni.

Amúgy miért akar anyukád elküldeni otthonról? Valami oka csak van, nem hiszem hogy a buszjegy.

2011. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz? Dolgozol?

egy átlag 16 éves tanul, és ha a szülei kiteszik a szűrét a gyámhatóság gondját viselheti.

2011. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
valami más az oka biztos,nagy hülyeség elküldeni a gyereket hogy lakjon a barátjával akit még nem is ismer,16 éves meg csak 4 hónap az semmi,nem hiszem hogy a buszjegy a gond
2011. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A buszjegyrevalót keresd meg magadnak. Akkor anyukád nem szólhat semmit.16 évesen pedig úgysem rakhat ki, mert kiskorú vagy. Illetve ha elköltöznél, akkor neked járna a családi pótlék+ gyerektartás. KÉtlem hogy anyukád ezt szeretné.
2011. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a barátom is tanul,ahogy én is..

őt nem engedik ide a szülei..bezzeg engem zavarnak

itt nincs hétvégi munkalehetőség..igy nem tudok gyüjteni sem

2011. szept. 3. 13:50
 7/16 A kérdező kommentje:

én tudom milyen anyám...tudom azt is h nem hinnétek el..

a saját fülemmel hallottam..jobb lenne h ha oda költöznék,mint hogy minden hónapban pénzt adjon nekem...

2011. szept. 3. 13:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
omg hát nem tudom 16 évesen ilyeneken gondolkozni gáz. Mi az hogy te odaköltöznél? A barátod szülei egyáltalán megengednék? Kicsit értékeld át a helyzeted, itt hangsúlyozod, hogy tanultok mind a ketten mégis mi mást csinálnátok ennyi idősen?
2011. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű ez a szituáció :S 16 évesen még valóban az iskolapadban és otthon a helyed,a családoddal. Tudom, könnyű mondani, de összeköltözni a barátoddal nem 16 évesen kell hanem 18 fölött.

Nagyon sokan laknak az albérletben, kényelmetlen lenne neked. És 16 évesen még kellene neked is a szülői gondoskodás,az anyai szeretet,az iskola, a barátokkal szórakozás hétvégén,vagy iskolaidő után,szünetekben stb.

2011. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
figyelj,...ismerem a szüleit...nyáron 2 hónapig voltam ott..és am megengednék...mert nővérem is ott lakik..jóban vagyok velük..ez nem lenne gond
2011. szept. 3. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!