Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám anyukámat...

Hogyan tudnám anyukámat kimozdítani itthonról?

Figyelt kérdés
Anya nagyon sok időt tölt itthon egyedül, és szeretném, ha valamilyen társaságba járna, nem szeretném, hogy unatkozzon, és már javasoltam neki, hogy jöjjön el velem tornázni vagy moziba vagy bárhova máshova, de a válasza mindig: nem. De nem csak velem nem jön sehova, mással sem. Majdnem egész nap itthon van, tévézik és internetezik. Bármikor valaki megkérdezi tőle, hogy eljönne-e vele valahova, ő folyton azt hangoztatja, hogy ő nagyon elfoglalt, nincs semmire ideje, pedig épp hogy nagyon is ráér. Kérlek adjatok valamilyen tippet, hogy mégis mit tehetnék, hogy anya végre elmenjen valahová, és a szabadidejét ne a szobában töltse. Tudom, hogy ez az ő dolga, hogy mivel foglalkozik a nap, de engem mégis sokszor zavar, hogy igazán nem érdekli őt semmi sem. Köszönöm előre a segítséet!
2011. aug. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő mondta neked, hogy rossz neki egyedül?


Csak mert engem is állandóan be akarnak passzírozni valami közösségbe, meg unszolnak, hogy szocializálódjak, de nem hajlandók felfogni, hogy nincs rá szükségem.

2011. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyan ez van anyukámmal :O

felkel ( kb 11-12 körül) majd kávézik elmegy wc-re és rögtön gép,és televízió... Egész nap játszik a gépen.. ha mondom h menjünk valahova. Ő nem mert nem ér rá,rosszul van, nincs ideje... tegnap előtt sikerült kimozdítanom.. ( nagy nehezen és még én sem tudom hogy hogyan..) de csak annyi volt h egy cicát hoztunk el tőlünk 20 km-re.. végig buszon ült... -.- szval én is várom a tanácsokat (: amúgy a te anyukád hány éves??

2011. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez egyedülálló anyukáknál elég szokványos...

Valahogy meg kéne győzni, hogy még nincs "mindennek vége", kéne találni magának egy pasit, jót tenne neki

2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem egyedülálló... itt van apa és hárman vagyunk testvérek. ő nem mondta, hogy ez rossz neki, de nem hiszem hogy boldog lenne így... :S
2011. aug. 22. 22:28
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és 40 éves
2011. aug. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!