Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elküldene itthonról 16...

Anyám elküldene itthonról 16 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom pesten lakik...ő is 16 éves.Köztünk 120km távolság van,és ugy oldottuk volna meg a talikat,hogy havonta 1x vagy 2x találkoznánk..anyám nem akarja ezt,mert mondta h ő nem fog nekem adni pénzt a buszjegyre...sajnálja tőlem,egyedül nevel a hugommal,de ő jobbnak látja h ha oda költöznék hozzájuk..

4hónapja vagyunk együtt,a barátom is a szüleivel lakik..meg még sok mindenkivel

Egy kis albérletben lakik ő,anyja,az apja,a bátyja,akivel jóban vagyok,a bátyjának a felesége,aki nekem a nővérem,nekik van egy 8 hónapos kislányuk,ott lakik még a pasim nővére,aki 28éves,neki a fia 8éves plusz a férje is.

Rengetegen vannak egy heylen

de nekem ugy kényelmetlen lenne ugy ott lakni.

A nővére már tervezgeti h elmennek onnan...de hát ki tudja h mikor mennek el onnan.

addig én nem akarok oda menni,amig ott vannak..

most mit csináljak??

ha vmire kiváncsiak vagytok,irjatok...

döntésképtelen vagyok


2011. szept. 3. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így hangzott el, akkor nem gondolta annyira komolyan mint Te. 16 éves vagy, még nem is vagy nagykorú. Nem költözhetsz valaki más nyakára, hogy ott eltartsanak..

Ezt Te sem gondolhatod komolyan.

2011. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ami az anyai gondoskodásról szól...eddig sem kaptam tőle...meg most sem fogok...ő ilyen..

most is h itt a suli..csak 5 füzetet vett nekem kezdésnek..és már 11.es vagyok,...faktom is lesz..

még erre is sajnálta a pénzt kiadni..

pénzéhes...ennyi

2011. szept. 3. 14:01
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a nővéred férje a barátodnak a báttyja?Ha jól olvastam... Szóval édestestvéred?


Hát elég érdekes szituáció :( nem tudok mit tanácsolni :(((

Én a helyedben még otthon maradnék,nyáron pedig vagy iskola mellett valami diákmunkát keress, vagy vállalj bébisitterkedést, és akkor valahogy meg tudnátok oldani az utazást,s lenne pénz buszjegyre..

2011. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

igen....

na de azért köszi h irtatok..

2011. szept. 3. 14:05
 15/16 anonim ***** válasza:

nagyon gáz, hogy azon gondolkosz, hogy odaköltözz hozzájuk, meg az is gáz lenne ha ő költözne oda hozzátok.. 16 évesek vagytok, nem ilyenen kéne gondolkodni. és ne haragudj, de anyád egy idióta ha komolyan megengedné, hogy elköltözz pestre csak mert van valami pasid akire pár év múlva emlékezni se fogsz..


gyűjtsetek pénzt, hogy elmehessetek egymáshoz, ha meg nem akkor megkell várnotok míg nem lesztek 18 évesek, hogy összeköltözhessetek/egy városba költözzetek stb.

2011. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ava87 ***** válasza:
Szerintem nem egészséges dolog egy 16 éves párnak együtt élni, mintha már felnőttek lennének. Anyukádnak nagyon fura gondolkodása lehet, ha ezt még ő erőlteti. Bár szerintem inkább arról van szó, hogy így akar rajtad spórolni, hogy már ne neki kelljen téged eltartani.
2011. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!