Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs itthon normális kaja...

Nincs itthon normális kaja napok óta ez normális?

Figyelt kérdés

Kicsit katasztrofális a helyzet, hogy semmi kaja sincs ebédre..Hűtő üres, vaj meg néha szalámivan.. Nem vagyunk annyira szegények h ne lehetne mindennap ebédre valamit csinálni.. és mégsincs semmi, vajas kenyér szalámival kb a kaja mindennap.. ebéd este vacsora.. Vagy tejfölös kenyér.

Keresetem nincs, én nem tudok bevásárolni, itthon nem tudom azt mondani h vegyél már valami kaját... eleget mondom h ma sincs semmi kaja.. Valami tipp ?


2011. júl. 5. 16:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!! Figyelj már!


Manapság sok ember kényszerül abba a helyzetbe, hogy vagy számlát fizet és nem eszik normálisan, vagy pedig eszik és rizikózik a számlákkal. Ezzel kockáztatja a fedelet a feje/ük felett...Az internet: havi 2 ezerér van internet..nem egy nagy összeg...Értem én mit akarsz kihozni, de a számlás megszólalásod egy baromság volt!

2011. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok

A számlákra van, internetre stb.. van mert tulajdonképpen egyben van. Kajára is van, csak nem normális kajára, hanem hideg kaja, kenyér vaj stb.. amit írtam. És főtt kaja viszont semmi..

2011. júl. 5. 17:03
 23/39 A kérdező kommentje:
Másrészt a kaja egy kicsit költségesebb mondjuk 6 főnek a családban mint egy havi internet :/ szerintem
2011. júl. 5. 17:04
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki olcsóbb receptet, amikor hideg kaját vennétek, inkább beszéld meg, hogy alapanyagot vegyetek és főzd meg te.
2011. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha anyukád mostanában lett munkanélküli, akkor bizony meglehet, hogy sem lelkileg, sem anyagilag nem képes megoldani napi 2-3 étkezést a családnak. Ha ez már huzamosabb ideje így van, akkor lehet, hogy valóban kicsit besokallt az anyagi gondoktól, a kilátástalanságtól. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ehhez az is hozzátartozik, hogy te itt panaszkodsz. 19 éves vagy már, nem 5. Te beszéltél már arról anyukáddal, vagy a szüleiddel együtt, hogyan tudjátok átvészelni az egykeresős időszakot? Te hogyan tudnál segíteni nekik? Felajánlottad neki, hogy segítesz olcsó jó recepteket keresni - pl -itt a neten, ami a szűkös keretből is kijön? Felajánlottad, hogy segítesz bevásárolni hozzá, és elkészíteni is?
2011. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
6 fő az nem kevés :(
2011. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
mondjuk ha hideget esztek minden nap,az drágább,mint egy paprikás krumplit,vagy hasonlókat esetleg 2 napra megfőzni...leveseket több napra is lehet...
2011. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
És van diákmunkára is lehetőség csak egy iskolaszövetkezetet kell felkeresni és beregisztrálni!..
2011. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
17:07 helyeselni tudok veled,teljes mértékben igazad van
2011. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

17:07 igazad van és tudom..próbálkoztam már de hiába és emiatt elég magatehetlen vagyok..

De többek között emiatt nyitottam a kérdést, mert a saját hibáim felfedése is segít :)

2011. júl. 5. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!