Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs itthon normális kaja...

Nincs itthon normális kaja napok óta ez normális?

Figyelt kérdés

Kicsit katasztrofális a helyzet, hogy semmi kaja sincs ebédre..Hűtő üres, vaj meg néha szalámivan.. Nem vagyunk annyira szegények h ne lehetne mindennap ebédre valamit csinálni.. és mégsincs semmi, vajas kenyér szalámival kb a kaja mindennap.. ebéd este vacsora.. Vagy tejfölös kenyér.

Keresetem nincs, én nem tudok bevásárolni, itthon nem tudom azt mondani h vegyél már valami kaját... eleget mondom h ma sincs semmi kaja.. Valami tipp ?


2011. júl. 5. 16:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezek szerint anyukád otthon van akkor lenne ideje vmit összedobni. Krumplis tésztát,Paprikás krumplit...

amihez az alapanyagok nem kerülnek sokba.

2011. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Hát a gond hogy komolyabb ebédre nincs keret, naponta hús, az nem fér bele, viszont valami lightosabb az igen.. akkor ezt kellene tudatnom itthon?
2011. júl. 5. 16:54
 13/39 anonim ***** válasza:
Közben láttam a korodat. Hát, kedves 19 éves gyermek, akkor beszéld meg anyukáddal, hogy tudnátok a napi kosztpénzből kigazdálkodni, hogy főtt étel (is) legyen. Esetleg kérdezd meg, mi az oka annak, hogy nem főz? Azt ugyanis nem hiszem, hogy eddig vajaskenyéren és szalámin nőttél volna fel.
2011. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Persze. Nem kell feltétlenül húst-húsal enni.

De a szervezetnek szüksége van normális ételre.

2011. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
nem is azt mondtam hogy azon nőttem fel. Ahogy írtam napok óta.. tehát mostanában van ez így..
2011. júl. 5. 16:56
 16/39 anonim ***** válasza:

16:52 vagyok


Biztos megjött neki :D Bocs...hülyén és szemét mód hangozhat, de lehet, hogy ez van. Vagy valami problémája van. Depressziós esetleg, akár a munkanélkülisége miatt is. Kérdezd meg, hogy mi a franc baja van napok óta, hogy ennyire elhagyja magát és a feladatkörét.

2011. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Gondolom rákérdeztél anyukádra,hogy miért nincs főtt étel mostanában! Mi volt a válasza?
2011. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát szerintem dacból nem főz egyrészt, másrészt mivel nem dolgozik, és nincs pénze így nem is tud miből mit venni .. .
2011. júl. 5. 16:59
 19/39 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2011. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%
A számlákra van pénz meg az internetre a de a kajára már nem jut?
2011. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!