Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha t. e lettél volna az...

Ha t. e lettél volna az osztály lúzere, elmennél az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
5 éves találkozó. Egy osztály legalább annyira fontos közösség, mint egy család. Hiszen 8 éven át napi 8 órámat töltöttem velük. De én mindig olyan kis lúzer voltam, akkoriban. Most már nem vagyok az, de semmilyen attrakciót nem tudok felmutatni, nem mentem férjhez, nem szültem, nem vagyok bankigazgató.
2011. júl. 5. 12:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
5 év után mindenki változik...te is...ők is.Menj elmutasd meg,hogy "kimásztál a gubódból". :)
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez történt. Az osztálytársaim szürke egérnek tartottak és én ebbe a szerepbe bele is törődtem. De 5 év hosszú idő, az ember személyisége változik. Ha van kedved velük találkozni, és nem bánod, hogy a gyerekeik, meg a férjeik/feleségeik képeit fogják mutogatni, akkor menj el nyugodtan.

Vannak későn érő típusok, nem hiszem, hogy a Te életritmusodat, karrieredet stb. másokhoz kéne mérni. Biztos van az életedben valami, amire büszke lehetsz. Ha voltak olyan emberek az oszályodban, akik fontosak voltak számodra, szerintem menj el és tudd meg mi van velük.

2011. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mentem el és nem is fogok soha. Örülök, hogy megszabadultam tőlük, pedig már 11 éve volt.
2011. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nálunk olyan volt a felállás, hogy az osztály gazdagjait agyonsztárolták. Ők mehettek tanulmányutakra, ők kaptak kitüntetést, de mindig ugyanaz a mag. Aztán ezek nem vitték sokra, az egyiket kicsapták az egyetemről, egyesek a szüleik által vett autóval és házzal büszkélkednek a facebookon, megint másokat az iskola visszaveszi tanárának. (akik tanárként végeztek)Nálunk azok vitték a legtöbbre, akiket kirúgtak vagy akiket kiakartak.
2011. júl. 5. 12:13
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel másképp a kérdést: TE kíváncsi vagy rájuk? Ha valamelyest igen, akkor menj el, az 5 év rengeteget változtat, mert nem az a viszonyrendszer lesz életben, ami akkor volt. Ha téged nem érdekelnek, akkor tök mindegy, h amúgy mit gondolnak, kár a fáradságért.
2011. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is lúzer, inkább áldozat voltam az ált suliban. Anyukám 2-os koromban halt meg, nem öltözködtem úgy, ahogy a menő csajok, nem voltam nagy dumás, így mindig bántottak, gúnyoltak. Sőt még az osztályfőnök sem szeretett és ezt ki is mutatta.

Így amikor jött a meghívó az egyik "menő" lánytól, hogy osztálytalálkozó lesz és fizessek be 5 vagy 10 ezer forintot, hogy legyen vacsora, hely és ajándék a volt osztályfőnöknek, azt mondtam elmész te a sunyiba.

Nem mentem el az osztály találkozóra, hiába 8 éven át napi 8 órát voltam velük, nekem nem jelentettek semmit, nekem nem voltak fontosak.

2011. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én nem volt lúzer, mindenkivel jóba voltam, de senkivel sem igazán mélyen. Jóval érettségi után lettem jóba egyik volt osztálytársammal, többiek leszartak, és én is őket. Múlt héten volt egy osztálytalálkozónk, és nem mentem el. Megfordult a fejemben, h elmegyek, de annyira undorítóan viselkedtek mindenkivel, aki azt mondta, h nem tud elmenni, illetve nem fizet be x ezer ft-ot, hogy elárasszuk ajándékokkal a volt ofőnket meg a gyerekeit IS, hogy inkább úgy döntöttem, hogy kell a halálnak ez a jóindulatú kedves társaság
2011. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én mindig kicsit kívülálló voltam (visszahúzódó még más karakter), de azért elmentem. Már csak azért is, mert ez nekem egy lelki megnyugtatás, hogy el mertem menni, szembe tudtam nézni az akkori önmagammal... meg kíváncsi vagyok a többiekre, mert nem közösítettek ki azért, szval vmilyen szinten rendesek voltak. Sztem menj el, igyál/kajálj egy jót, aztán ha nem érzed jól magad, menj el előbb szabadkozva :).
2011. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én sem mennék el. Ha akkor nem kerültem közel hozzájuk, most olyanok, mint az idegenek. Nem ébresztenek bennem jó emlékeket. Sőt.
2011. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

12.14 vagyok


amúgy, ha jól értem, 19 éves vagyok. ebben a korban még nem szokták rosszallni, ha nincs férj / gyerek ...sőt... :)

2011. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!