Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha t. e lettél volna az...

Ha t. e lettél volna az osztály lúzere, elmennél az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
5 éves találkozó. Egy osztály legalább annyira fontos közösség, mint egy család. Hiszen 8 éven át napi 8 órámat töltöttem velük. De én mindig olyan kis lúzer voltam, akkoriban. Most már nem vagyok az, de semmilyen attrakciót nem tudok felmutatni, nem mentem férjhez, nem szültem, nem vagyok bankigazgató.
2011. júl. 5. 12:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Valamire csak vitted, pl. írod, hogy már nem vagy lúzer. Mutasd meg nekik.
2011. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Én habár lúzer nem voltam, de sosem tudtam beilleszkedni az osztályba, a felszínes, idióta, tahók közé, így én voltam számukra a 'furcsa lány'. Biztos, hogy nem mennék el, mert 1-2 embert leszámítva utáltam őket.
2011. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék, és megmutatnám milyen szuper kis életem van. Annak ellenére, hogy nem mentél férjhez, nem szültél, nem vagy bankigazgató, lehetsz boldog! Apukámnak is most volt, és ő mondta, hogy mindenki elpanaszolta milyen rossz neki. Szerintem ez az emberek nagy százalékára igaz, szóval ha te úgy teszel, mintha tökéletes lenne minden, tuti nagyon fognak irigykedni. Egyrészt.

Másrészt meg, eltelt 5 év, mindannyian felnőttetek, változtatok, lehet ők már el is felejtették. Legyél kedves mindenkivel, hogy arra gondoljanak "milyen kár, hogy annó nem beszéltem többet vele".

2011. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék,persze..:) már felnőtt emberek ők is.Csak nem olyan gyerekesek,hogy lenéznének.Ha meg igen,akkor fogod magad,aztán hazamész.
2011. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok, azt azért hozzátenném, hogy én azért csinálnám ezt, mert én az a "csakazértis megmutatom" típus vagyok.
2011. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
én is elmennék. bár nekem is volt, mégsem voltam ott, de annak más oka volt, nem mondanám rendes osztálytalálkozónak. a lényeg, hogy mennék bizony. én sem voltam az osztály favoritja, viszont én jövőre férjhez megyek, jó állásom van (nem vagyok vezető, alkalmazott, de jól keresek), együtt élek a párommal évek óta. ez nem nagy szám, tényleg, de akik lenéztek, csodálkoznának rendesen, ők meg még mindig sehol sem tartanak. :D menj el nyugodtan:)
2011. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Én elmennék! Szépen kirittyenteném magam, magabiztosságot öltenék az arcomra és jól érezném magam. A többiekből mi lett? Tudsz róluk valamit? Nálunk az agyon sztárolt egyének közül a többség kiélt k.rva lett a másik fele meg megkeseredett iszonyatosan csúnya senki. Szóval várom az osztálytalálkozót.
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
uccsó vagyok, ha meg nem érzed jól magad, vagy még mindig úgy kezelnek, akkor az őket minősíti, te meg haza bandukolsz:)
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Én nem voltam lúzer, de senkivel nem voltam jóban, nincs nagy kötődésem a volt osztályomhoz, örülök, hogy megszabadultam tőlük. Így nem mennék. De a te esetedben, hát nem tudom. Szerintem úgyis kihagynám.
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
mármint 12:07-es vagyok
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!