Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az amit nem...

Férfiak, mi az amit nem kaptok meg a feleségetektől, de a barátoktól igen?

Figyelt kérdés
Érthetőbben:bizonyos esetekben miért fontosabb egy sörözős/berúgós buli a barátokkal,mint egy program a feleséggel?Még akkor is,ha ezzel megbántjátok.
2011. jún. 29. 15:45
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat,véleményeket,várok még többet is.A minősítéseket nem köszönöm :) mert nem tudjátok milyen a házasságom,hogy van-e egyáltalán,talán kapcsolatban sem élek,de eldöntöttétek,hogy rátelepszem a férjemre,nyuszifülnek szólítom,ráakaszkodom,butus vagyok,irritáló,tenyérbemászó,,meg miegymás.Szóval ezek inkább a válaszadókat minősítik,mint engem.

Akinek nem inge,ne vegye magára.

2011. jún. 29. 23:36
 42/46 anonim ***** válasza:

ma 17:55


Nem értem, miért gáz?

Mit csináljon szegény nő, ha szereti a meccset? Csináljon úgy, mintha utálná, hogy a férjura férfiszerepben tetszeleghessen? Vagy ha szeret néha egy-egy sört ő is meginni. Ettől még ugyanúgy megmaradnak a szerepek. A férjem például igazi férfinak érzi magát mellettem és én igazi nőnek mellette annak ellenére, hogy közös baráti társasággal járunk szórakozni és sokszor ugyanazokat a műsorokat nézzük a tévében. Ja és emberekről is beszélgetünk akár nőkről, akár férfiakról. A legjobb barátok vagyunk, szerintem ez így természetes egy ilyen kapcsolatban.

Természetesen ha a férjnek nem a feleség a legjobb barátja, akkor ezeket nem együtt csinálják, abban sincs semmi. Nem vagyunk egyformák. Az a gáz, aki ezt nem tudja elfogadni.

2011. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
77%
It nem azzal van a baj hogy nő vagy férfi. Hanem azzal, hogy nem tudod akárki más helyébe képzelni. Van egy elképzelésed és nem tudod megérteni hogy még teljesen mást gondol. Vannak akiknek elég a baráti kör mellékesen és szeretnek egyedül lenni, vagy elsődlegesen a párjukkal. Vannak akiknek meg az elsők között van a baráti kör, akkor is ha szeretik a párjuk. És mindegy hogy nők vagy férfiak.
2011. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

engem sosem bánt meg a párom, ha elmegy a srácokkal inni, meccset nézni, csocsózni, bringázni, kirándulni, moziba.


velem is foglalkozik eleget, én pedig szintén elmegyek az én társaságommal kocsmázni, meccset nézni, stb.


dögunalom lenne, ha folyton egymás seggéből lógnánk ki...

2011. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
és ha kozos a baráti kor??ha annyira nagy a szerelem 2ember kozt,akkor még a szabadidejuket is egyutt szeretnék tolteni.Csak már akkor nem,ha vmi gáz van a kapcsolatban.
2011. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
ha 2 ember nem akar minden percet együtt tölteni az nem gáz. az azt jelenti,h független,önálló személyiségek,akik egyedül is,másokkal is jól érzik magukat. akik meg mindent együtt csinálnak,azok a másiktól függenek,vagy mert félnek h a másik lelép ha eleresztik a kezét,vagy mert nincs önálló személyiségük és a másikon keresztül tudják csak megvalósítani önmagukat
2011. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!