Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az amit nem...

Férfiak, mi az amit nem kaptok meg a feleségetektől, de a barátoktól igen?

Figyelt kérdés
Érthetőbben:bizonyos esetekben miért fontosabb egy sörözős/berúgós buli a barátokkal,mint egy program a feleséggel?Még akkor is,ha ezzel megbántjátok.
2011. jún. 29. 15:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
59%

??? Mi van? Ez most egy komoly kérdés??

Mondjuk ugyan az a szitu, mint a női barátságoknál..

De az is lehet, hogy csak ilyen idióta kérdésekkel cseszegeted a férjedet otthon, és már menekül a haverokhoz. Szerintem.

2011. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehetek 10/10-szer a feleségemmel. Önálló emberi lény vagyok, aki szeretheti akármennyire a párját, szüksége van a külön programokra, ahol nem nyuszifül meg szívem vagyok, hanem Laci, aki meghívja egy sörre a haverokat.


Fontos tartani az arányokat.


28F

2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy neked is fontosabb mondjuk a barátnődet vigasztalni egy szakítás után, mint egy focimeccset megnézni a pároddal, úgy a férfiaknak is szükségük van arra, hogy "tökös" társaságban legyenek.


Nálunk pl ezek a péntek esti focik, majd sörözések. Örülj neki, hogy nem otthon ül csak a gép előtt!

2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
68%

A haverok nem biralkodnak, nem sipongatnak. Begig hallgatjak a kedves ferjet.

A baratok meghallgatjak a problemat de megoldani nem is tudjak, meg nem is nagyon akarjak.

Kell jo barat es egy jo par is. Tudni kell a merlegelest.

2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Komoly,mert szeretném megérteni.Honnan kéne tudnom?

Mint a női barátságok?Aha,szóval kipletyizitek az épp jelen nem lévőket,divatos rucikról meg szexi pasikról dumcsiztok?

Ha érdemi választ nem adsz,ne rontsd itt a levegőt,kedves első hozzászóló,inkább vezesd le a haverjaidon az agressziódat.Köszönöm.

2011. jún. 29. 15:51
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is azon voltam,hogy a párom igenis legyen a haverjaival együtt, nem kellek én oda. Lát engem eleget, eressze ki a gőzt, beszéljék meg a nagy műszaki problémákat, vagy a lelkieket.

Ő is azt mondja, hogy az én barátaim nem kell, hogy az ő barátai legyenek. Szükség van erre is, nehogy egymás agyára menjünk.


Üdv!


ui.: gondolom neked is jól esik egy kis ötyézés a csajokkal, igaz?!

2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
52%
Nálatok baj van ,ha te ezt komolyan kérdezed.
2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%
A kibeszélés női szokás. Mi sportról, kocsikról, munkáról beszélünk. És ugye a SÖR!
2011. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem a páromnál egy barátnőm se fontosabb,még focimeccset is nézek vele,mivel szeretem a focit,de köszönöm az értelmes hozzászólásokat.

U.I:falra mászom a nyuszifültől meg a szívemtől :)

2011. jún. 29. 15:53
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el, hogy azért, mert egy pár vagytok, te leszel neki a haver, a barát, a meccsnéző társ, a lelkitárs a szerető, a feleség stb. Nem lehet, egymás agyára mentek záros időn belül. Engedd kicsit lazább pórázra...
2011. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!