Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az amit nem...

Férfiak, mi az amit nem kaptok meg a feleségetektől, de a barátoktól igen?

Figyelt kérdés
Érthetőbben:bizonyos esetekben miért fontosabb egy sörözős/berúgós buli a barátokkal,mint egy program a feleséggel?Még akkor is,ha ezzel megbántjátok.
2011. jún. 29. 15:45
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk más a helyzet, mert csak páromnak vannak haverjai, nekem meg rajta kívül senki. Én soha életemben nem voltam az a csajos fajta, nincs sikítozós, sőt másmilyen barátnőm sem, nem is kell, nincsenek csajos, pasis esték, nincs olyan hogy külön akarunk lenni. A haverjaival természetesen találkozik, de akkor megyek én is. Ez azért ilyen természetes, mert minden haverja évek óta ugyan azzal a csajjal van, és soha nem ülnek össze csak pasik és csajok, hanem a párok együtt, így mindjárt más, és én sem maradok otthon unatkozni, mert nekem nincs senkim. Amiért ezt a rendszert már megszoktam, nem is tudnék ahhoz hozzászokni, hogy engem, egyszer-egyszer otthon hagyjon a haverok miatt, mert ő most velük AKAR lenni, nem velem. Kérdező, én teljesen megértelek.
2011. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%

Mert kell neki levegő. Van élet nélkülem is, ha érted mit akarok mondani. Azért mert ő a párom lett, még egy különálló ember, akinek volt múltja, vannak/voltak barátai. Ahogy nekem is.

Én speciel soha nem hanyagoltam senki miatt a barátnőimet, még a férjem miatt sem. Meg tudom oldani és kész.

És pusztán azért,hogy a nyakán lógja, nem néznék vele meccset, főleg,hogy utálom. Ha ő meccset néz és csajozok!

Hála Istennek elég boldog házasságban élünk!

Ja, most elküldtem egy 4 napos fiús nyaralásra!:))

2011. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nőnemű vagyok, de az a véleményem, hogy az emberek nagy részének szüksége van saját térre a kapcsolatában akkor is, ha tényleg fülig szerelmes a másikba... csak épp a vele azonos neműek társasága is kell neki... ugyanúgy, ahogy én sem dobnám a barátaimat egy kapcsolat kedvéért, ugyanúgy a pasitól sem várom el, hogy ezentúl menjen át papucs üzemmódba, és azt sem, hogy csak mert én nem szeretem ezt meg ezt a hobbiját, azt feladja. Pont erre valók a barátok, hogy néha elmenjenek inni, megnézzenek egy bokszmeccset (focit direkt azért nem írtam, mert azt nézném vele :D)... és nézőpont kérdése, hogy van-e annyi értelme a női baráti csacsogásnak a ruhákról, mint annak, hogy együtt üvöltsenek a tévé előtt... alapvetően kböző a két nem vmilyen szinten, és ez benne a jó :).
2011. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat akkor tud jól működni, ha megadjátok egymásnak azt a szabadságot, amire szükségetek van. Nekem nincsenek barátnőim, valahogy így alakult, de attól még el tudom fogadni az ő barátait, és a programokat, amiket külön csinálnak. Addig nekem is van időm saját magamra, és ez egyáltalán nem rossz dolog. Ez nem azt jelenti, hogy a barátai fontosabbak, csak azt, hogy ők IS fontosak. Ha megtartja az egyensúlyt, akkor szerintem ne hisztizz, mert pont az ellenkező hatást éred el vele :)
2011. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
88%

ha nem érted tényleg nagy baj van. Én nő vagyok, de nekem is van önálló, a párom nélküli életem, barátaim (nekem ugyan férfiak és nem nők) vannak külön programjaim is. És ha nem érdekelne a foci,akkor soha nem nézném a férjemmel,hanem csinálnék valami olyasmit amit én szeretek.

Te csak párként definiálod magad, ez nagyon rossz, az ilyen nők nem engedik lélegzni a párjukat és fojtják meg a nagy szeretetükkel.

Ha szeretnéd akkor örülnél neki,hogy jólérzi magát a haverokkal és te is tennél róla, hogyha hazajön akkor neked is jó kedved legyen.

Senkinek nem kell egy megsavanyodott "szerelmes"

2011. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Miért baj az,ha szeretném érteni a férfiakat?Miért kell ezért ledorongolni?Nem mondtam,h a nyakán lógok,meg sehova nem mehet nélkülem,csak kíváncsi vagyok,mert én nem vagyok,nem is voltam soha összenőve a barátnőimmel.És ha pl minden este 10-re ér haza a munkából,akkor ha egy este hamarabb hazaér,és elmegy haverozni,miért baj,ha nem tapsikolok örömömben?
2011. jún. 29. 16:09
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a programtól...

pl. egy hetek, hónapok óta tervezett programról akar menni, mert a Bélát már megint kirúgta az aktuális nője vagy egy hirtelen ötletre mondja azt, hogy bocsi, most nem jó, mert már máshová ígérkezett el.

A haverjaival nem szokott spontán menni (már azoknál is van család), náluk ezt is szervezni kell előbb. Mindig igyekeznek úgy összehozni, hogy jó legyen, tehát nálunk ebből soha nincs vita. Még egyetlen közös programunkat sem kellett felrúgni egyikünk miatt sem, mert megbeszéljük, hogy ki, mit, mikor, hova.

2011. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
55%
A te esetedben talán ez a kissé irritáló stílus lehet a válasz a kérdésedre. Pár mondatot írtál csak, de hűűű...
2011. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
De jó,hogy egyből tudják egyesek,hogy igazán szeretem-e a páromat vagy sem :) Ezért szeretem ezt az oldalt.Mindenki tökéletes,csak a kérdező egy bunkó,begyepesedett,házisárkány,stb,stb,stb. :)
2011. jún. 29. 16:12
 20/46 anonim ***** válasza:
83%
Kössetek kompromisszumot. Ő nem megy el minden este sörözni, te pedig nem házisárkánykodsz, ha egy héten egy vagy két este elmegy!
2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!