Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az amit nem...

Férfiak, mi az amit nem kaptok meg a feleségetektől, de a barátoktól igen?

Figyelt kérdés
Érthetőbben:bizonyos esetekben miért fontosabb egy sörözős/berúgós buli a barátokkal,mint egy program a feleséggel?Még akkor is,ha ezzel megbántjátok.
2011. jún. 29. 15:45
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mindig elcsodálkozok, hogy vannak ilyen kapcsolatok. Nálunk közös a baráti kör, együtt járunk velük szórakozni, a hasonló korú házaspárok is ugyanígy tesznek. Kocsmába senki sem szeret járni a párom baráti köréből, ha iszogatni szeretnénk, inkább veszünk valami finomat piát és tartunk egy házibulit, szalonnasütést, bármit. De mi lányok sem igazán járunk el csajos bulikra külön.

Szeretünk együtt lenni a férjemmel és egymás legjobb barátai is vagyunk egyben.

Én már többször felvetettem neki, hogy nem fogok megharagudni, ha néha elmegy a haverokkal külön, de szerinte az nem olyan jó, mintha én is ott vagyok.

De elhiszem, hogy sok férfinek néha hiányzik a baráti társaság.

2011. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem irritáló, csak kicsit butus.

Nem tudja, milyen könnyű megölni egy kapcsolatot azzal, ha rátelepszünk a másikra, és ki akarjuk sajátítani.

Mindenkinek kell a személyes tér, kellenek a barátok.

Vigyázz, nehogy társfüggő legyél, mert akkor menekülni fognak tőled a férfiak.

2011. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
80%

mert mindenkinek kellenek barátok,kell lazulás a másik nélkül. lehet h ő meccset is a haverokkal nézne,de te ráakaszkodsz h dehát én is imádom a focit!!


szóval, ez tényleg olyan mint a csajoknak a barátnőzés. a pasik ilyenkor csajokról,szexről,sportról,munkáról,pénzről beszélgetnek.


és az h elmegy otthonról,egyáltalán nem jelenti azt ha a barátok fontosabbak. fontosak mint a felesége,de másképp.


ha te ezt bántásnak veszed,az nagyon nem jó,mert vagy a kapcsolatod nem elég szeretetteljes,vagy neked vannak önértékelési problémáid. és ezt nem bántásból írom. és én is nő vagyok. a férjem 2 hetente pénteken barátozik,ugyanakkor én barátnőzöm. gyerekek meg mamáznak. e mellett jár heti 2x edzeni. én is,de én napközben a gyerekek miatt. nyáron még el is utazik a barátaival. nincs ebben semmi rossz

2011. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

másnak meg az a fura, ha a felek mindent együtt csinálnak. dehát nem vagyunk egyformák. egyik dolog se rossz,vagy helytelen. kinek mi a jó. a probléma abból adódik, ha az egyik fél elmenne egyedül is néha, a másik szerint viszont mindent együtt kell csinálni


köss kompromisszumot. és hát az se mindegy milyen gyakran jár el mert ha heti 4-5 x van inkább a haverokkal mint a acsaládjával, na az már gáz. sztem heti 1 még belefér

2011. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Jó, ha az ember együtt van a párjával, de évek múltán unalmassá válik. Kell a változatosság. Ennek még a legjobb formája, ha elmegy a barátokkal berúgni.

Nálunk sok külön program van. A párom szeret elmenni bulizni a haverjaival, ilyenkor ökörködnek, elvannak. Ha ott vagyok, kb. tojik a fejemre. Ezért inkább nem megyek el. A másik dolog: vannak olyan dolgok is, amik érdeklik a haverokat, de engem nem. És vice versa. Ezeket inkább velük beszélje meg, ne velem.

2011. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
85%

Különböző embereknek különböző igényeik vannak. Pl. biztos vannak férfiak is, akik nem örülnének, ha a feleségük esténként rendszeresen eljárkálna a barátnőkkel berúgni és valamikor hajnalban esne haza. Vannak nők is, akiknek ez nem tetszik a férjüktől (ne mondjátok, hogy a kettő más, mert nem más).

Vannak, akiknek nagyobb szabadság kell egy kapcsolatban, vannak, akik többet szeretnek együtt lenni és nem érzik, hogy korlátoznák a másikat.

Csak sokszor az a baj, hogy különböző igényű emberek jönnek össze és nem értik meg a másiknak miért nem úgy jó, ahogy nekik.

Ilyenkor pedig mindenképpen kell kompromisszumokat kötni mindkét félnek. Az egyik nagyobb szabadságot biztosít, a másik pedig többet törődik vele. Lehetőleg meg kellene próbálni nem megbántani az egyiket és nem elnyomni a másikat.

2011. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

én 4 éve vagyok itthon a gyerekekkel és már megmondtam a férjemnek,h elmegyek 1 hétvégére együl mert KELL!!!


ettől még imádom őket de muszáj mást is csinálni néha

2011. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Neha vannak olyan dolgok amit megszeretsz beszelni valakivel s az nem feltetlenul a parod. pl. mondott valamit ami neked nem tetszett vagy a parod, vagy a testvere, az anyja, az apja...stb
2011. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

és mi van akkor,ha a feleség is imád focimeccset nézni,és ulni a kocsmában 1jo hideg sor mellett?!mondjuk mi Csehországban élunk a párommal,és ott minden este ez megy.Mindenki megy az egész családdal ki a kocsmába ,,na pivečko,,(sorocskére),mert a cseheknél normális,ha a nok is járnak sorre,nem ugy,mint itthon nálunk.Itt megszolják,ha 1no kocsmázik,azt meg pláne,ha még sort is iszik mellette.

Szerintem az csak jot tesz bármilyen párkapcsoltanak,ha a haverokkal sorozunk,és ezt miért ne tehetnénk kozosen.

Velem is lehet beszélgetni a legujabb autocsodákrol,focirol,hokirol meg a nokrol is....Sportolni is eljárunk kozosen a haverokkal,még focizni is,kozosen.

Számunkra az fontos,hogy ne csak a szerelmem legyen a párom,hanem a legjobb barátom is.

Azt meg ha vmi baj van a házasságban vagy az egyuttélésben,azt velem beszélje meg a párom.De 1szo nélkul engedem a párom,ha menni akar.Mindenki privát ugye.Azt meg mondanom sem kell,hogy nem verem ki a cirkuszt,ha épp rossz napunk volt,és nem szolítom ugy,hogy azon nevetni kelljen a haverjainak.2egyenrangu normális ember ilyen a normális kommunikácio,szerintem!!!

2011. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
9%
szerintem azért gáz ha egy pár együtt sörözik,meccsezik meg nőkről-pasikról dumál.. azért a szerepek maradjanak már meg.
2011. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!