Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az amit nem...

Férfiak, mi az amit nem kaptok meg a feleségetektől, de a barátoktól igen?

Figyelt kérdés
Érthetőbben:bizonyos esetekben miért fontosabb egy sörözős/berúgós buli a barátokkal,mint egy program a feleséggel?Még akkor is,ha ezzel megbántjátok.
2011. jún. 29. 15:45
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Mi hűűű?Mondd el kérlek,hadd tanuljak.És ne sértődj meg,komolyan mondom,nem mindíg látja az ember a saját hibáit.Miért irritáló a stílusom?
2011. jún. 29. 16:14
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a napi robot mellett neki is szüksége van kikapcsolódásra. Etz nem azt jelenti,hogy nem szeret veled lenni, de ez más fajta kikapcsolás, más pihenés. Visszahoz abból valamit, amikor még fiatalabb volt, és együtt bulizhatott a haverokkal. Mára már csak az együtt sörözés maradt, mert gondolom mindenki kapcsolatban él, dolgozik, jön megy a világba stb... Nem baj ez, feldobják a mindennapokat. Ne nézd ennyire borúsan, hanem élvezd ki . Hívd át a barátnőidet, menj el uszodába, moziba, színházba stb.
2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
63%

Hát a stílusod alapján nem lehetsz egyszerű eset.

Így már könnyebb válaszolnom.Szeretne egy felhőtlen vidám estét leb.szás és csszetetés nélkül. Még akkor is ha utána egy hétig ezt fogja hallgatni.

2011. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Valamit tényleg nem jól fogalmazok meg,nem zavar,csak kíváncsi vagyok a dolog hátterére.
2011. jún. 29. 16:16
 25/46 anonim ***** válasza:
61%
Flegma, fellengzős, irritáló. Ez volt az első benyomásom.
2011. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
És milyen a stílusom,mondjátok már meg?Komolyan.Én nem látom,hol a baj vele.
2011. jún. 29. 16:17
 27/46 anonim ***** válasza:
83%

"A te esetedben talán ez a kissé irritáló stílus lehet a válasz a kérdésedre. Pár mondatot írtál csak, de hűűű..."

+1


a kérdező ma vagy bal lábbal kelt fel vagy feljött kicsit kötözködni. megírták elöttem ugyanazt amit én akartam erre azt írja h érdemi választ sem kap. pfff.

2011. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Bocs, én azt,h nem ír érdemi választ,az első hozzászólónak írtam.Olvasd újra.
2011. jún. 29. 16:19
 29/46 anonim ***** válasza:
83%
A stílusod enyhén őrmesteres.
2011. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is irritáló vagy, tenyérbemászó vagy :)
2011. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!